» » » В Ірпені урочисто відкрили Ліцей Інноваційних Технологій

В Ірпені урочисто відкрили Ліцей Інноваційних Технологій

26 березня в місті Ірпені урочисто відкрили НВО «Ірпінський Ліцей Інноваційних Технологій – Мала Академія Наук».«Сьогодні ми відкриваємо ліцей. Наступний крок – це якість знань, - підкреслив у вітальній промові Ірпінський міський голова Володимир Карплюк. – Ми зробимо все, щоб якість знань у навчальних закладах Ірпеня, в тому числі, і у даному ліцеї, була на найвищому рівні».

Навчально-виховне об’єднання «Ірпінський Ліцей Інноваційних Технологій – Мала Академія Наук» – це новостворений комунальний навчальний заклад із сучасними лабораторіями, інноваційними методами викладання та сучасними програмами навчання: робототехніка, біотехнології, програмування, з інноваційною командою викладачів, які проходять закордонні стажування та унікальною методикою викладання STEM-дисциплін від професора Оксфордського університету.


«Сучасна система освіти потребує змін. У першу чергу, ми маємо давати інший формат знань. Ірпінський ліцей є першою такою спробою в нашому місті, – зазначив Володимир Карплюк. – Ми маємо намір запросити в Ірпінь найкращих вчителів з усієї України, які будуть навчати наших з вами дітей».

Нагадаємо, що наставником і координатором ірпінських ліцеїстів та команди викладачів є професор Кріса Імафідон – «Батько найрозумнішої родини в Великобританії» (за версією BBC).

Ірпінський міський голова подякував батькам за розуміння і підтримку, усім тим, хто долучився до реалізації цього проекту та побажав ліцеїстам натхнення у навчанні та наполегливості у здійсненні своїх мрій.

Також очільник Ірпеня висловив сподівання, що через кілька років випускники Ірпінського Ліцею Інноваційних Технологій стануть кращими студентами передових вузів світу.
Ірпінська міська рада. відеосюжет від ІА Погляд 
Ірпінь відеосюжет ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.