» » » В Ірпені урочисто відкрили Ліцей Інноваційних Технологій

В Ірпені урочисто відкрили Ліцей Інноваційних Технологій

26 березня в місті Ірпені урочисто відкрили НВО «Ірпінський Ліцей Інноваційних Технологій – Мала Академія Наук».«Сьогодні ми відкриваємо ліцей. Наступний крок – це якість знань, - підкреслив у вітальній промові Ірпінський міський голова Володимир Карплюк. – Ми зробимо все, щоб якість знань у навчальних закладах Ірпеня, в тому числі, і у даному ліцеї, була на найвищому рівні».

Навчально-виховне об’єднання «Ірпінський Ліцей Інноваційних Технологій – Мала Академія Наук» – це новостворений комунальний навчальний заклад із сучасними лабораторіями, інноваційними методами викладання та сучасними програмами навчання: робототехніка, біотехнології, програмування, з інноваційною командою викладачів, які проходять закордонні стажування та унікальною методикою викладання STEM-дисциплін від професора Оксфордського університету.


«Сучасна система освіти потребує змін. У першу чергу, ми маємо давати інший формат знань. Ірпінський ліцей є першою такою спробою в нашому місті, – зазначив Володимир Карплюк. – Ми маємо намір запросити в Ірпінь найкращих вчителів з усієї України, які будуть навчати наших з вами дітей».

Нагадаємо, що наставником і координатором ірпінських ліцеїстів та команди викладачів є професор Кріса Імафідон – «Батько найрозумнішої родини в Великобританії» (за версією BBC).

Ірпінський міський голова подякував батькам за розуміння і підтримку, усім тим, хто долучився до реалізації цього проекту та побажав ліцеїстам натхнення у навчанні та наполегливості у здійсненні своїх мрій.

Також очільник Ірпеня висловив сподівання, що через кілька років випускники Ірпінського Ліцею Інноваційних Технологій стануть кращими студентами передових вузів світу.
0 0

Ірпінська міська рада. відеосюжет від ІА Погляд 
Ірпінь відеосюжет ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.