» » » » Юний шахист з Бучі посів ІІ місце в Київській області

Юний шахист з Бучі посів ІІ місце в Київській області

Закінчився Чемпіонат Київської області з шахів серед юнаків до 8, 10-ти років, який проходив 16-18 лютого в Білій Церкві.


Наше місто у віковій категорії до 8-и років представляв вихованець Бучанської ДЮСШ Нечитайло Нікіта. За підсумками турніру Нікіта з результатом 6 з 7 очок посів друге місце, поступившись лише за додатковим показником переможцю турніру, який також набрав 6 очок.

Перше знайомство з шахами у Нікіти відбулося ще у віці 5 років. Тоді він тільки починав поглинати ази цієї гри разом зі своїм дідусем, який дуже зацікавив його шахами. У 2016 році хлопчик пішов до першого класу Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ст. № 5 та почав займатись шахами у ДЮСШ м. Буча. Взимку відбувся перший серйозний турнір для Нікіти – відкрита першість Бучанської ДЮСШ, в якому він, наполегливо займаючись шахами всього декілька місяців, зайняв 1 місце у своїй віковій категорії.

Влітку на XI шаховому фестивалі «Кирилівка-2017» Нікіта зайняв перше місце та виконав норму III-го розряду. Через 2 місяці на «Кубку Незалежності, Оболонь-2017», на який з’їжджаються сильні шахісти з усієї України, Нікіта здобув досить високе 8 місце у своїй віковій категорії і виконав норму ІІ розряду.

Бажаємо Нікіті успіхів та подальших перемог!

0 0

Григорєва Шаміра 
шахи Буча СЗОШ №5 ДЮСШ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.