» » » Після спілкування в прокуратурі - Карплюк тимчасово припиняє акцію

Після спілкування в прокуратурі - Карплюк тимчасово припиняє акцію

Мер Ірпеня тимчасово припиняє громадську акцію після спілкування зі слідчими.

На своїй сторінці Facebook мер Ірпені пише:
Коли я сьогодні вийшов під Київську обласну прокуратуру, я вимагав розпочати слідчі дії по справах, які порушила прокуратура відносно мене та членів моєї команди. Адже за кілька років зі мною не було проведено жодної слідчої дії. Другою моєю вимогою було те, щоб мою заяву щодо необхідності активізації неупередженого слідства прийняли та розглянули в прокуратурі області.

Підтримати нас приїхало багато жителів міста. Після того, як ми встановили намети для проживання під прокуратурою області, працівники прокуратури мені нарешті пообіцяли провести слідчі дії зі мною і призначили допит на 6 жовтня 2017 року. Натомість я поставив вимогу допитати мене негайно, як тільки прибудуть мої адвокати. Вже через півгодини ми зайшли до приміщення прокуратури разом із захисником. Працівники прокуратури виконали свою обіцянку і вперше за два роки допитали мене. Також було виконано другу нашу вимогу - прийнято та розглянути мою заяву щодо активізації слідства. Окрім цього, прокуратура області вперше під час наших акцій допустила усіх журналістів до участі у брифінгу заступника прокурора області.

Дані справи мають бути або закриті через відсутність складу злочину, або передані до суду, що дозволить мені повноцінно захищатися в правовій площині. Але висіти в повітрі ці справи не можуть. Наразі я прийняв рішення про тимчасове призупинення акції громадянського протесту. Проте, якщо прокуратура області і надалі проявлятиме бездіяльність, ми обов‘язково повернемося. Дякую всім людям, які мене підтримали і висловили готовність жити під прокуратурою області.
Нашу боротьбу наразі не закінчено! Дякую громаді Ірпеня за підтримку!


0 0

Карплюк Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.