» » » Мер Ірпеня, Володимир Карплюк, живе в наметі під прокуратурою (відео)

Мер Ірпеня, Володимир Карплюк, живе в наметі під прокуратурою (відео)

Сьогодні, 3 жовтня 2017 року) мер Ірпеня оселився у наметі під прокуратурою Київської області. На такий рішучий крок його спонукає “політичний шантаж” з боку правоохоронців.
Володимир Карплюк пише на сторінці Facebok (3.10.2017):
Сьогодні я разом зі своєю командою вийшли під Київську обласну прокуратуру з вимогою припинити політичні переслідування та тиск на місцеве самоврядування. Тільки-но ми встановили перший намет, у десятків людей з Ірпеня та на підприємствах, де я раніше працював, по команді обласного прокурора Дмитра Чібісова прокуратура розпочала обшуки.

Працівники прокуратури не допускають адвокатів, тиснуть на людей, не зважають на маленьких дітей та вибивають покази на мене та членів моєї команди. Зокрема, обшуки почалися вдома в заступника голови політчної партії «Нові Обличчя» Володимира Співака. Звертаюся до Президента України Петра Порошенка з проханням невідкладно запобігти розправі з людьми, яка послідувала після початку нашого мирного протесту.

Сподіваємося, що Петро Олексійович та вище керівництво Української Держави не допустять політичного тиску. Адже обшуки та вибивання показів у момент початку мітингу під прокуратурою інакше назвати не можна.


На 4 жовтня активісти з Ірпеня організовують акцію в підтримку Карплюка.
Увага!!!! Увага !!!! Увага!!!!
Доброго дня, ми не будемо більше терпіти знущань прокуратури області над мером та його командою. Їхні дії - це плювок в обличчя усієї громади. Починаємо активні дії і вже завтра (4 жовтня) о 09:00 виходимо під прокуратуру області (м. Київ, бульвар Лесі Українки, 27/2).1 0

Карплюк Ірпінь відеосюжет фотофакт Прокуратура міста Ірпеня
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.