Буча новини міста, Буча сайт » статті і публікації » законодавтство » Юридична консультація: Які діти мають пільги при влаштуванні до садочку?

Юридична консультація: Які діти мають пільги при влаштуванні до садочку?

На запитання читачів відповідає директор юридичної компанії «ПРАВОЕКСПЕРТ» Сергій Гапон.



Хто має пільги?


Відповідно до п. 6 “Положення про дошкільний навчальний заклад”, затвердженого постановою Кабміну від 12.03.2003 № 305, прийом дітей до садочку здійснюється протягом календарного року на підставі заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров’я дитини, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення, свідоцтва про народження.
Читайте також:
Якщо вимагають хабар

Відповідно до “Положення про навчальні заклади міста Ірпеня та селищ Гостомель, Коцюбинське, Ворзель”, право на першочергове зарахування до ДНЗ мають наступні категорії дітей:
- діти-сироти;
- усиновлені діти; діти під опікою чи взяті в сім’ю;
- діти молодих батьків (від 18 до 23 років), які не мають батьків або опікунів (батьки-сироти);
- діти, чиї батьки постраждали від трагічних подій на Чорнобильській АЕС;
- діти суддів;
- діти неблагополучних батьків або тих батьків, які перебувають на обліку у справах неповнолітніх;
- діти військовослужбовців, в тому числі учасників АТО;
- діти військовослужбовців військової прокуратури.

Вищевказаним Положенням встановлюється квота пільгових місць на першочергове влаштування у дошкільні навчальні заклади, що складає 10% на кожну вікову групу, наступним категоріям:
- діти з родин внутрішньо-переміщених осіб;
- діти-сироти;
- діти, позбавлені батьківського піклування;
- діти педагогічних працівників закладів освіти м. Ірпінь та селищ у разі виходу на роботу;
- діти працівників бюджетної сфери, підприємств та організацій, які забезпечують стале функціонування міста та селищ у разі виходу на роботу;
- діти з багатодітних сімей.

Відділ освіти Бучанської міської ради


місто Буча, вул. Островського, 36а
www.bo.gov.ua
Телефон: (04597) 49-704
E-mail: [email protected]

Ірпінський відділ освіти


місто Ірпінь, вул. Шевченко, 3.
www.osvita.irpin.com
Управління освіти і науки : (04597) 67-000
Науково-методичний центр : (04597) 63-588
Психолого-медико-педагогічна консультація : (04597) 95-440
1 0

газета: "Погляд" №3 від 28 квітня 2017 року
ІА ПОГЛЯД, Юридическая консультация, законодавство
 Інші новини по темі:
Хто має право поза чергою влаштувати дитину в садок

Хто має право поза чергою влаштувати дитину в садок

відділ освіти
Юридична консультація: Якщо вимагають хабар

Юридична консультація: Якщо вимагають хабар

законодавтство
Буча: Зміни у встановленні батьківської плати за харчування дітей

Буча: Зміни у встановленні батьківської плати за харчування дітей

відділ освіти
Діє електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади Ірпінського регіону

Діє електронна реєстрація дітей в дошкільні навчальні заклади Ірпінського регіону

Буча та регіон
Юрконсультація: Шлюб та діти

Юрконсультація: Шлюб та діти

законодавтство
Дитячим садочкам та школам дозволили приймати дітей без щеплень

Дитячим садочкам та школам дозволили приймати дітей без щеплень

Суспільство
Пільговим категоріям учнів за кошти міського бюджету придбають форму

Пільговим категоріям учнів за кошти міського бюджету придбають форму

Буча та регіон
До уваги батьків майбутніх першокласників!

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Буча та регіон
Оздоровлення дітей та молоді

Оздоровлення дітей та молоді

Бучанські новини
Юридична консультація

Юридична консультація

міська юстиція
Оздоровлення: підводимо підсумки

Оздоровлення: підводимо підсумки

Бучанські новини
Їжте на здоров`я

Їжте на здоров`я

Бучанські новини
Юридична консультація: Договори між подружжям щодо спільних дітей

Юридична консультація: Договори між подружжям щодо спільних дітей

законодавтство
КМУ: Щодо захисту прав дітей на період надзвичайного або воєнного стану

КМУ: Щодо захисту прав дітей на період надзвичайного або воєнного стану

законодавтство
Буча: Оздоровлення дітей

Буча: Оздоровлення дітей

Управління соціальної політики
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 370 днів з дня публікування.