» » » У Бучі відкриють міжнародний центр ПЛАСТ

У Бучі відкриють міжнародний центр ПЛАСТ

У Бучі голова КОДА Олександр Горган дав старт будівництву міжнародного координаційно–навчального пластового центру.Відтак відлік часу стартував до відкриття важливого центру для патріотичного виховання молоді на базі Бучанського центру позашкільної освіти.

- Англійське слово «scout» має свій чудовий український відповідник - «пластун». І так як слово «пластун» вкорінене в національну традицію, так і Пласт сповнений глибокої мудрості виховання дітей та молоді, враховує особливу ментальність і звичаї народу України,- наголосив під час огляду майбутньої ділянки під будівництво Олександр Любомирович.

Для цього вже виділено кошти з обласного бюджету, а у бюджеті місті передбачено співфінансування для реалізації важливого проекту.
Аби на місті намітити перші кроки, познайомитися з проектною документацією, прибули керівники Національної скаутської організації України, Експерти групи «Молодіжної політики».

Йшлося про розташування на базі закладу і наметового містечка.

За своєю структурою «Пласт» охоплює такі вікові кате¬горії: новаки і новачки (7—11 років), юнаки і юначки (11 —17 років), старші пластуни і пластунки (17—30 років), приятелі «Пласту» (батьки і друзі). Кличем пластової організації є «СКОБ» (Сильно! Красно! Обережно! Бистро!).
Цей лозунг виявляється в усіх напрямах пластової організації і стає важливою настановою на все життя. Пам'ятати і берегти минуле, але дивитись і жити заради майбутнього – ось гасло сучасного Пласту.
Пластова організація є не тільки патріотичною і виховною організацією, а передусім організацією фізичного виховання юнаків та дівчат. У Пласті використовуються різноманітні засоби фізичного вишколу. Спортивні і рухливі ігри є одним з елементів всебічної підготовки. В загальному Пластовому статуті передбачається нарахування балів в 19 ділянках фізичної справності. Пластун мусить уміти стріляти з лука, плавати, ходити на лижах.
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
БЦПР міські новації Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.