» » Бучанські скаути взяли участь у XXVІІ всеукраїнському зборі-поході «Козацькими шляхами 2017»

Бучанські скаути взяли участь у XXVІІ всеукраїнському зборі-поході «Козацькими шляхами 2017»

З 5 по 9 травня 2017року у лісосмузі поблизу с. Виграїв Корсунь-Шевченківського р-ну Черкаської області, проходив традиційний збір-похід «Козацькими шляхами» під гаслом «Мрій, твори, надихай!», який зібрав понад 800 скаутів з різних куточків України.Організаторами виступили Київський міський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації „Національна Організація Скаутів України”, Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки  Департаменту освіти і науки Київської області, а також Міністерства молоді та спорту України.  Мета заходу – творчий, інтелектуальний, духовний та фізичний розвиток дітей та молоді, виховання патріотизму, пропаганда здорового способу життя у молодіжному середовищі, популяризація волонтерського руху.

36 дітей Бучанського об’єднання скаутів «БОС», яке функціонує при дитячо-юнацькій спортивній школі, 5 керівників та 10 батьків, представили Київську область на цьому зборі-поході.

Враження неймовірні. Організація на високому рівні. Велика кількість активностей, майстер класів, ігор, випробувань, тренінгів, спілкувань, патріотичних заходів – всього не перерахувати. Найкраще про це розкажуть діти та їх батьки.- Отзывы прекрасны! Несмотря на порваные кроссовки, штаны, палатку, натертые мозоли и грязный вид – море удовольствий и впечатлений!
Мама Шкумат Василя.

- Мені дуже сподобалося. Наразі я згадую "Козацькі шляхи" як найкрутішу подорож у ліс. Там було так добре і весело проводити час. Кожен день особливий, кожна хвилина важлива! Я хочу повернутися туди:) І очікую нової зустрічі з тими пригодами і компанією.
Степанова Поліна.

- Мені дуже сподобалася поїздка на збір-похід "Козацькими шляхами". Найбільше мене вразило бути ведучою на головній сцені «Козацьких шляхів». Там було так весело, неймовірно й незабутньо. Кожен день особливий, різні майстеркласи, конкурси! Чекаю нової зустрічі зі своїми друзями на КШ.
Волинська Анастасія.

- Все було просто супер!!!! Ми цiлими днями бiгали, лазили та стрибали... А скiльки було майстеркласiв... Та найголовнiше - я виступав з мiкрофоном i теперь? знаю, що можу бути класним ведучим. З нетерпiнням чекаю наступного року для нових рекордiв та звершень.
Гулянський Олександр.

- Я вже не вперше ходив на "Козацькі шляхи", та цього разу похід був самий крутий. Я не мав жодної вільної хвилини, навіть подзвонити мамі не було часу. Стільки різних конкурсів, майстер-класів, активностей! І головне всі такі цікаві, не можу навіть сказати, що ж запам'яталося найбільше. А ще я встановив рекорд найтривалішої стійки на голові (10 хв) і отримав диплом. Для мене "Козацькі шляхи"- це чи не найважливіша подія щороку. Я вже з нетерпінням чекаю наступного походу! Мої батьки дуже вдячні всім, хто долучився до організації походу, за 5 щасливих днів їхньої дитини.
Герман Ретьман.

- Це було круто! Я перший раз проходила випробування в дорослій нічній грі, де приходилось долати складні перешкоди. Але самий зворушливий момент, коли ми отримували звання «ЗУБР Козацьких шляхів», воно присвоюється тим, хто 5 років брав участь в зборі-поході.
Зінчук Вероніка.

- Мені сподобалось на «Козацьких шляхах». Та хотілося б більше майстер-класів, більше конкурсів, наприклад з малювання. А так дуже цікаво, добра організація. А ще б хотілося не такі довгі лінійки, бо після нічної гри стоїш на місці, а ноги терпнуть. Нічна гра супер! Там потрібно було лазити навпомацки, вгадувати предмети, по слідах впізнавати тварин.
Кажанова Поліна.

- На фестивалі «Смакуємо разом» наша команда, яку ми назвали «Неслухняні каструльки», три дні змагалася в приготуванні різних страв. Ми навчилися готувати канапки і різні солодощі.
Суворова Катерина.

- Наш гурт «Смаколики» приймав участь на пісенному конкурсі "UaVision", де ми грали живу музику і співали. Ми пройшли перший відбір і потрапили в гала-концерт, на якому нашими глядачами було декілька сотень дітей і дорослих, які нам підспівували. Це було чудово. Деркунська Анна.

- Я приймав участь у футбольних змаганнях, в нічній грі, в грі «Ажіотаж». Намагався встановити рекорд най тривалішої стійки в планці, простояв 3 хвилини. Мені все сподобалось.
Кордик Леонід.

Бучанські скаути вразили і здивували не тільки себе, а й усіх оточуючих. Не зупиняйтесь на цьому, досягайте нових вершин і пам’ятайте – ВАШІ СИЛИ БЕЗМЕЖНІ!Бучанські скаути вразили і здивували не тільки себе, а й усіх оточуючих. Два встановленних рекорду, перемога в конкурсі ведучих, 7 звань «ЗУБР» та багато іншого. Не зупиняйтесь на цьому, досягайте нових вершин і пам’ятайте – ВАШІ СИЛИ БЕЗМЕЖНІ!


Бучанське об’єднання скаутів «БОС» висловлює свою подяку начальнику відділу освіти Цимбалу Олегу за надання шкільного автобуса та дизпалива, директору дитячо-юнацької спортивної школи Гайдаю Олегу і заступнику директора ДЮСШ Пугач Ларисі за організацію поїздки, директору БЦПР Куцевалову Андрію Володимировичу за надання необхідного інвентарю, водію Царенку Андрію за комфортне і безпечне перевезення дітей, керівнику компанії «Продсервіс» Рибчуну Віталію за забезпечення продуктами харчування, а також керівникам і батькам, які 5 днів робили безліч справ, за самовідданість і зацікавленість життям дітей та за чудово проведений час.
Ваша допомога є великим внеском у розвиток скаутського руху нашого міста.

Пропонуємо відвідати нашу сторінку на «Фейсбук» і подивитись фото звіт з «Козацьких шляхів 2017»
сторінки скаутів в соцмережах:
www.facebook.com
vk.com
0 0

Шаміра ГРИГОР'ЄВА 
Скаути
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.