» » » » Бучанські скаути взяли участь у XXVІ всеукраїнському зборі

Бучанські скаути взяли участь у XXVІ всеукраїнському зборі

На початку травня 2016 року діти і дорослі з Бучанського об’єднання скаутів «БОС» вчетверте взяли участь у щорічному Всеукраїнському зборі-похіді „Козацькими шляхами”. До селища Виграїв Корсунь-Шевченківського району Черкаської області з'їхалися понад тисячу учасників з різних куточків України.

П'ять днів у лісі, насичених різними заходами і море незабутніх вражень... Ми попросили Бучанських скаутів розповісти про поїздку на КШ.
«Що ви очікували від КШ 2016? Що вам найбільше запам'яталось? Чому ви навчились? Що б ви хотіли побажати всім в наступному зборі-поході?»

Сергій (13 років):
«Я чекав незабутніх емоцій, які й отримав. Всі заходи супер. Дуже феєрічне відкриття та закриття табору. Також, дуже сподобались майстер класи. На КШ я навчився в'язати складні вузли, стріляти з лука та робити різні вироби та корисні дрібниці. Найбільше мені запам'яталось випробування "хитрий лис" та камфаєр. Бажаю всім натхнення та бажання творити добро.»

Лідія (15 років):
«Чесно, я навіть не замислювалася. Як тільки мама сказала, що ми їдемо на збір - похід КШ і розповіла, що там і як там, я відразу ж зрозуміла, що це будуть незабутні і найкласніші 5 днів в моєму житті. Мені найбільше запам'яталась "Нічна гра". Море позитивних емоцій, море адреналіну. Спочатку я думала, що в "Нічний грі" ми будемо по коліно в багнюці. Але ... В болоті виявилися не тільки штани, черевики і куртка, а ще обличчя і волосся. Коли ми підійшли до першого випробування і нам сказали, що потрібно робити... я була просто в шоці. Нам навіть не дали розім'ятися, а відразу ж почали з самого холодного, самого неприємного завдання. Від надлишку адреналіну в мене мозок відключився, а там, як на зло, ще й логічні задачки були. Ти стоїш, трясешся, тобі щось кажуть, а ти не розумієш, що взагалі відбувається і що вони від тебе хочуть.

Але це було класно. Я такого ще ніде не зустрічала. Я навчилася хоробро проходити всі випробування. Вивчила пісеньки про борщ і хліб. Я навчилася стріляти з лука, робити штучні маки. Навчилася плавати на байдарках. Дізналася, що з кульбаб можна зробити салат, а шкірка бананів - хороше ліки від глистів. Я зрозуміла, що таке інстинкт самозбереження. Тепер я знаю все 10 правил скаутів. Навчилася розкладати намет. Я обов'язково приїду на наступний збір - похід КШ. От якось так. Я б хотіла побажати всім повеселитися так, як повеселилась я. Бажаю знайти нових друзів. Бажаю заслужено отримати краватку скаута. Бажаю всім приймати якомога більше участі в різних конкурсах.»

Оля (11 років):
«Я зробила велику кількість штучних маків, з яких ми викладали карту України і встановили рекорд. Це була найбільша карта України розміром 5 на 7 метрів. Це дуже красиво і зворушливо. Також, наш загін переміг в конкурсі «Найкращий винахід КШ». Ми зробили лісові знаки, які нагадують правила поведінки в лісі. А ще зайняли друге місце на фестивалі борщу. Співали під гітару пісні власного твору біля вогнища. Я бажаю всім бути патріотами, творити добрі справи й вносити частинку своєї душі в розвиток України.»
Бучанські скаути дякують начальнику відділу освіти Цимбалу О.І. за організацію поїздки на КШ, директору Бучанської ДЮСШ Гайдаю О.О. за забезпечення ліками першої необхідності, директору БЦПР Куцевалову А.В. за великий казанок і тент від дощу, а також, всім небайдужим і щирим людям, які підтримали їх.


Велика подяка батькам, чий ентузіазм втілив цю поїздку: Суворову Олександру, Мусієнко Наталії, Суворовій Олені, Кожанову Андрію.

сторінки скаутів в соцмережах:
www.facebook.com
vk.com
0 0

Шаміра ГРИГОР'ЄВА 
Скаути
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.