» » » » Спортсмени СК "САНЧІН" посіли призові місця в чемпіонаті Європи KWU у Берліні

Спортсмени СК "САНЧІН" посіли призові місця в чемпіонаті Європи KWU у Берліні

Ось і завершився чемпіонат Європи KWU у м. Берлін, м. Ірпінь у складі збірної України представляли спортсмени СК «Санчін». У змаганнях приймали участь 22 команди, які представляли 560 спортсменів.


В цілому за кількістю здобутих нагород збірна України посіла 4 командне, але за очками, нажаль, на 5-у місці. Важким був Берлін.

Результати ірпінчан наступні
(8 спортсменів – 4 нагороди – 2 срібла, 2 бронзи):

1. Міщенко Лев (Ірпінська СЗОШ № 2), 8-9 років до 30кг здобув у першому поєдинку перемогу над латвійцем у другомі поєдину отримав перемогу над поляком, у третьому поступився спортсмену з Казахстану та залишився у вісімці кращих спортсменів Європи у своїй ваговій та віковій категорії.

2. Баклицький Гліб (Ірпінська ЗОШ № 14), 10-11 років до 45 кг (після хвороби втратив вагу і виступав з реальною вагою 39 кг) отримав три перемоги у відбіркових поєдинках і в фіналі поступився спортсмену з Казахстану. Посів 2-е місце на відкритому чемпіонаті Європи KWU.
Поступилася Полячці, яка у цій категорії посіла перше місце.

3. Усов Іван (Ірпінська ЗОШ № 3), 12-13 років у ваговій категорії до 50 кг - здобув у першому поєдинку перемогу над спортсменом з Ізраєля у другому поєдину поступився білорусу, з яким уже мав нагоду зустрічатися на «Кубку Полісся» в Гомелі. Але цього разу перемога залишилася за суперником.

4. Дубінко Андрій (Ірпінська СЗОШ № 2), 12-13 років у ваговій категорії до 45 кг в першому поєдинку поступився спортсмену з Азербайжану. Отримав в бою травму, але сповнений сил та енергії працювати далі і здобувати перемоги.

5. Стрілець Дмитро (Ірпінська ЗОШ № 3), 12-13 років у ваговій категорії до 40 кг посів 3 місце. У першому бою перемогу над спортсменом з Германії у другому перемога за Україною, третій бій з суперником з Казахстану, який став лідером змагань, провів аж три раунди (всі поєдинки Казах завершував достроково, помучився тільки з Дімою, аж тренери всі збіглися). Програв за рішенням суддей.

6. Гурвіч Олексій 12-13 років у ваговій категорії понад 50+ посів 2 місце. Перший бій з Латвійцем Олексій завершив достроково, другий бій з Іспанцем - перемога за Україною, третій бій Олексій виходить проти Українця, з яким вже бився на Чемпіонаті Київської обл. Цього разу перемога залишилася за Олексієм. У фінальному поєдинку поступився супернику з Германії.

7. Мандалина Павло (Ірпінська ЗОШ № 3), 16-17 років до 60 кг у першому поєдинку поступився важчому супернику з Азербайжану, але бій провів достойно.

8. Лут Іван 16-17 років до 60 кг посів 3-ємісце у першому поєдинку зі спортсменом з Азербайжану перемога за Україною, нокаутуючим ударом коліном в голову. У другому поєдинку поступився спортсмену з Росії (за рішенням суддей).

Красиві поєдинки провели наші спортсмени. Це тільки початок, всі перемоги, ще попереду.
Дякуємо всім тим, хто вболівав та допомагав!


"САНЧІН" в соцмережі www.vk.com
1 0

Петренко Ірина, тренер 
САНЧІН спорт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.