» » » 6 березня Бучанський міський голова Анатолій Федорук вітав жінок зі святом

6 березня Бучанський міський голова Анатолій Федорук вітав жінок зі святом

Якби довелося малювати портрет сучасної жінки, з чого б варто було розпочати?
Змішуємо кілька яскравих променів сонця, додаємо всі чарівні фарби зорі, задумливий смуток місяця, красу птахів, граційність газелі, ласкаве тепло нарцисів… Щось забули..
Варто додати холодного мерехтіння зірок, смаку весни і аромату кави. Картина однак недовершена і вже від кожного чоловіка залежить, яких кольорів, яких тонів додати, аби була вона особливою і випромінювала щодня лише сонячні барви.


Святковий настрій розпочинався із східців кінокомплексу"Акваріус", де всім жінкам вручали вітальні адреси від міського голови.

Бучанський міський голова Анатолій Федорук для того, аби визначити переможців у 14 номінаціях, створив навіть журі, інакше ніяк не виходило обрати у кожній переможця з – поміж 15–20 претенденток.

На святковій сцені він вітав прекрасних жінок міста, які лікують і вчать, ростять у багатодітній родині щасливих дітей і дбають про затишок на вулицях, депутатів і кондитерів, ветерана міста і спортивного тренера, майстра-перукаря із золотими руками і квіткову фею…

Подарунки, квіти - все як годиться на свято. Та головний сюрприз чекав на присутніх за кілька хвилин після вітальних слів мера.

Святковим подарунком став виступ народної артистки України Наталії Бучинської, яка подарувала справжній весняний букет улюблених пісень.
Насамкінець мер міста Анатолій Федорук «поламав» сценарій і запросив на сцену всіх присутніх у залі чоловіків, аби гуртом промовити вітальні слова.
Зал стоячи аплодував Наталії і її танцювальному колективу і дякував міському голові за такий подарунок громаді.
1 0

Вікторія Ляховець, Прес-служба Бучанської міської ради 
Федорук Анатолій Петрович фотофакт відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.