» » » Юна бучанка посіла перше місце у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Моя Україна»

Юна бучанка посіла перше місце у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Моя Україна»

За невеликий творчий вокальний шлях вона стала переможцем 15-го міжнародного теле-радіо пісенного фестивалю «Прем’єра пісні», лауреатом першої премії Всеукраїнських фестивалів «Крок до успіху «Соняшник», «Пісенні візерунки», «Дитячий пісенний вернісаж», друге місце зайняла на обласному конкурсі «Дебют», Міжнародному фестивалі-конкурсі«Талановиті діти України». Стала лауреатом Гран-прі IV фестивалю-конкурсу «Зимовий дебют 2017».

Постійна учасниця обласного фестивалю творчості дітей «Повір у себе». Представляла наше місто у вересні 2016 р. на фестивалі національних меншин в Польщі.
Серед молодих виконавців, які несуть її глядачеві і Ірина Авдіюк — вихованка дитячої школи мистецтв ім. Л. Ревуцького. А ще вона навчається по класу хореографії, вокалу, фортепіано. Встигає учениця 7 класу СЗОШ №5 з поглибленим вивченням іноземних мов готувати старанно уроки не лише з улюблених предметів.

Пісню поєднала у своєму юному житті із танцем: 8 років займається в зразковому хореографічному колективі «Фантазія». Вокалом займається під керівництвом Марії Марщівської, яка вміє підібрати так репертуар, аби пісня вросла у виконавця, стала його історією, боліла і радувала, сумувала і весніла …


В її репертуарі багато патріотичних пісень:
«Дай Боже, сили нашим солдатам», «Мир без війни», «Повертайся, живим», «Не твоя війна», «Моїй Україні», пісні з репертуару Назарія
Яремчука: «Квітка Розмарія», «Усміхнися мені», сучасні українські та англомовні хіти.

ЇЇ голос уже зараз звучить самобутньо і впевнено, а тому і вирізняється творчий почерк із поміж сотні інших, У подальшому будуть нові пісні і зустрічі із слухачами, серце підказуватиме нові теми для сповіді на сцені. А коли воно не мовчить, коли відгукується в унісон із глядачем на його емоції – успіх гарантовано.
1 0

Богдан ШИПКО 
газета: "Бучанські новини" №9 від 3 березня 2017 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.