» » » » Бучанські туристи - спортивні конкуренти на обласному рівні

Бучанські туристи - спортивні конкуренти на обласному рівні

Минулі вихідні були насичені. А саме відбувались дводенні обласні змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Вся спортивна програма відбувалася в нашій школі.

Головним організатором заходу був КЗ КОР Центр творчості дітей та юнацтва Київщини, відділ спортивного туризму і краєзнавства.

Участь прийняли 12 команд. Змагання відбувалися серед: позашкільних організацій, міських та районних центрів туризму. Наша школа прийняти участь в цих змаганнях на підставі господарів змагань. Дводенна боротьба на дистанціях «Командна смуга перешкод» та «Смуга перешкод в зв’язці» показала лідерів змагань в загальному рейтингу.

Переможцями змагань стала команда Бориспільського міського центру туризму (тренер Мороз В.К.), програвши дві секунди друге місце отримала команда Бучанської ЗОШ № 4 стг "TUR-м@нія" . Команда м. Славутич отримала третє місце (тренер Журба Є.Л.).


Дуже приємно всьому шкільному колективу за результат який показали учні нашої школи. Маємо велику насолоду від того що наш шкільний гурток стг "TUR-м@нія" постійно є конкурент обласного значення в спортивному туризму.
Але це не сама головна новина. По рейтингу спортсменів області з восьми учасників збірної команди Київщини, шість учнів нашого гуртка отримали «квоту». І з 2 по 5 березня будуть захищати нашу область на Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні, Полтавської області.

З чим і вітаємо наших учнів, а саме : Чорнокожа Антон (9-Б клас), Зуєва Катерина, Усенко Олексій, Рубан Марія (8-А клас), Гутніченко Вікторія, Васянович Тетяна (8-Г клас).

Відео звіт змагань:


Зв язки Гутніченко Базанова Обласні змагання з ТПТ. стг "TUR-м@нія" www.youtube.com

Зв язки Чорнокожа+Зуєва Обласні змагання з ТПТ. стг "TUR-м@нія" www.youtube.com

Зв язки Усенко+Гутніченко Обласні змагання з ТПТ. стг "TUR-м@нія" www.youtube.com

Командна дистанція ІІ кл КО Буча молодша група www.youtube.com

Командна дистанція ІІ кл КО Буча www.youtube.com
7 0

Карабут Олексій, тренер спортивно-туристичного гуртка «TUR-м@нія», ГО "ФОРМАТ 
туризм Карабут фотофакт відеосюжет зош №4
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.