» » » » У Бучі відбулися обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді

У Бучі відбулися обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді

11-12 лютого 2017 року у місті Бучі на базі двох навчальних закладів – загальноосвітньої школи № 4 та Центру позашкільної роботи відбулися обласні змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської молоді. Учасниками заходу стали 11 команд, що представляли регіони Київської області.

55 юних туристів – юнаки та дівчата – змагалися на двох дистанціях: командна дистанція «Смуга перешкод» та «Смуга перешкод для зв’язок». Протягом двох днів чітко та злагоджено працювала суддівська бригада на чолі з Карабутом Олексієм, вчителем фізичного виховання ЗОШ №4.
До суддівства було залучено кращих туристів області – педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів, а саме Журбу Євгенія (м. Славутич), Нестеренка Євгенія (м. Бориспіль), Плєшакова Євгенія (Володарський район).

Вперше змагання такого класу було проведено у місті Буча, адже тут з’явився гарно обладнаний зал. Тож кількість залів для занять юних туристів невпинно зростає. І вся туристська спільнота області радіє за бучанців.
Хочемо подякувати відділу освіти Бучанської міської ради в особі начальника Цимбала Олега, педагогічному колективу Центру позашкільної роботи в особі директора Куцевалова Андрія, педагогам та працівникам загальноосвітньої школи № 4 на чолі з директором Літкевич Анною.

А з перемогою вітаємо юних туристів міста Борисполя (тренер Мороз В.К.), друге місце вибороли бучанці (тренер Карабут О.М.), третє місце посіла команда з найвіддаленішого регіону – міста Славутича (тренер Журба Є.Л.)

У Бучі відбулися обласні змагання з пішохідного туризму серед учнівської молоді
0 0

www.kids-center.com.ua 
туризм Карабут зош №4
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.