» » » » Вітаємо спортсменів клубу "САНЧІН" з перемогами

Вітаємо спортсменів клубу "САНЧІН" з перемогами

Життя спортсменів насичене не лише тренуваннями, а й чималою кількістю різноманітних змагань. Саме на змаганнях можна перевірити доцільність обраної техніки та рівень підготовки, який у кожного, звичайно ж, різний. Цього разу каратистам спортклубу «Санчін» довелося розділитися, щоб кожен зміг спробувати сили відповідно до рівня підготовки.

11 лютого у місті Вишгороді за підтримки Вишгородської Спілки Ветеранів Афганістану пройшли обласні змагання з Кьокусінкай Карате серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих в розділі «Куміте» присвячені дню вшанування учасників бойових дій, воїнів інтернаціоналістів та 28-й річниці виводу Радянських військ з Афганістану, на які приїхали 10 команд юніорів з Києва та області, щоб у двобоях разом зі спортивною майстерністю продемонструвати справжній бойовий дух.
Від міст Бучі та Ірпеня виступала команда СК «Санчін», спортсмени якої вибороли 7 призових місць. Чемпіонами стали Максим Бондар, Гліб Баклицький (ЗОШ № 14), Артем Слюсарчик (ЗОШ № 3), Олексій Гурвіч.

Того ж дня (11.02.17) в Білорусії в місті Гомелі спортсмени ірпінчани на традиційному щорічному міжнародному турнірі серед дітей, юніорів та дорослих з кіокушин-кан карате «Кубок Полісся» виборювали перемоги: Андрій Дубінко – 1м (ЗОШ №2), Іван Усов – 2м, Дмитро Стрілець – 3м (ЗОШ №3). Змагання охопили близько 200 учасників з 11 команд Білорусії, Росії, України. Нашу державу представляли команди зі столиці, Новомосковська та Ірпеня.

А вже 12 лютого в м. Миколаєві пройшли відбіркові змагання до Чемпіонату Європи «Відкритий чемпіонат України з кіокушинкай карате у розділах «куміте» та «ката». Чемпіонкою стала Анастасія Ейсмунт, срібло у Діани Кухар (ЗОШ № 2), бронза у Анни Лімонт (ЗОШ №14), Павла Мандалини (ЗОШ №3).


Вітаємо нашу чемпіонку з присвоєнням звання «Майстер спорту»!
Бажаємо всім натхненного тренування та подальших перемог.
0 0

САНЧІН
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.