» » » » Бучанська юнацька команда з баскетболу приймала участь в обласних змаганнях

Бучанська юнацька команда з баскетболу приймала участь в обласних змаганнях

Бучанська юнацька команда з баскетболу продовжує свій турнірний шлях у чемпіонаті області, що проводиться Київська обласна федерація баскетболу.
На цей раз команда бучанської ДЮСШ, складена з учнів 2004-2006 років зі шкіл №3 та №4, приймала участь у змаганях в Боярці (14 січня) та Фастова (22 січня). ДЮСШ надала для поїздки комфортабельний автобус, на якому несоромно було б подорожувати й дорослій професійній команді.

Ігри з господарями майданчиків та командами з Українки та Білої Церкви стали для наших хлопців дуже корисним досвідом — спортивним і емоційним. Його просто неможливо отримати, граючи між собою у школі чи навіть в рамках міста. Участь у такому турнірі додає дітям наснаги та бажання й надалі розвиватися у цьому виді спорту та, врешті-решт, вести активний спосіб життя. Тому дуже тішить те, що юнацька команда від Бучі вперше бере участь в офіційних обласних змаганнях.

Цікаво, що незважаючи на ранній виїзд (7:30 ранку у неділю) у нас був навіть перебір гравців — 14 чоловік. Хлопці явно добрали смаку участі у турнірі!

повідомив Кіріл Ярошенко
1 0

баскетбол ДЮСШ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.