Бучанський дитячий футбол – рулить!

Бучанський дитячий футбол на чолі з тренером Ніною Поляковою, як завжди - рулить! ФК "Ніка" 21 січня 2017 року здобули Різдвяний кубок Бориспольської ДЮСШ.

Гарний футбол, купа емоцій, задоволені і щасливі футболісти, це не передати словами, як круто. І що тут багато говорити, цифри скажуть самі за себе. Отож, рахунки: 1 матч - 8:0, 2 матч - 4:0, 3 матч - 9:1, 4 матч - 5:0! А це, без сумніву, найбажаніший результат! Кращими гравцями турніру визнано та нагороджено нападаючого Титенка Івана – забив 14 голів у ворота суперників, захисника Щербенка Матвія – в команді його називають «Хачаріді-стіна», воротаря Кравченка Дмитра, Пироженка Марка, Задериголову Владислава, Воротинця Олексія – наймолодших гравців турніру.

Адміністрація Бучанської ДЮСШ, тренер та батьки учасників турніру дуже вдячні за підтримку та безпосередню допомогу начальнику відділу освіти Цимбалу Олегу Івановичу, приватним підприємцям Сураю Юрію та Мостіпаці Сергію, який надав для поїздки великий комфортабельний автобус для поїздки і участі наших вихованців у Чемпіонаті Київської області. Активність та підтримка наших меценатів сприяє розвитку дитячого футболу у місті. Дякуємо всім за підтримку та перемогу!
Тренер Ніна Полякова.
2 0

Пугач Лариса 
футбол ДЮСШ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.