» » » У Бучі освятили каплицю святої праведної Анни

У Бучі освятили каплицю святої праведної Анни

Сьогодні відбулось освячення каплиці святої праведної Анни. Освячення здійснив Високопреосвященніший Епіфаній митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський.
Зведення каплиці це лише початок, згодом на цьому місці має постати великий храм сказав у своїй промові до вірян митрополит Епіфаній: "Ми з вами власноруч долучаємось до великої і богоугодної справи – побудови храму. Якщо б ми не відчували в храмі духовної підтримки, якщо б ми не отримували від Бога допомоги, то ми б не будували храмів. Звичайно, що ми можемо молитись вдома і на будь-якому іншому місці, Господь чує і таку молитву. Але, коли ми з вами збираємось на соборну службу, і звертаємось з певним проханням до Бога, то Господь неодмінно чує такі прохання і відгукується на них. Бо сам Господь сказав: «Де двоє, або троє зберуться в ім’я моє, там і Я посеред них».

Настоятель храму протоієрей Микола Кригін в своїй промові подякував всім, хто долучився до будівництва каплиці: "Дякую митрополиту Епіфанію, за те, що він приїхав до нашої каплиці, щоб освятити її. Велика радість від того, що збулася наша мрія. Перша цеглина була закладена 22 жовтня, а 22 грудня – вже відбулося освячення. Ця робота виконувалась досить швидко, і я дякував Богу за те, що він посилав людей, що долучались до будівництва храму".

4 0

Галина КАМІНСЬКА 
газета: "Бучанські новини"
церква фотофакт Кригін Агнець
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.