» » » » Шанувальників гри настільного тенісу тренують з дитинства

Шанувальників гри настільного тенісу тренують з дитинства

Бучанська юнацько-спортивна школа виховує спортсменів з різних видів спорту, серед яких і ті, що бажають оволодіти навиками гри у настільний теніс, і хочуть вдосконалювати свої вміння. Юні тенісисти із задоволенням відвідують секцію і, займаючись популярним і нетравматичним видом спорту, відпочивають від розумового навантаження.

Гра в настільний теніс один із видів спорту, який дає можливість загального розвитку дитячого організму і підтримання спортивної форми дорослої людини.
Тренер-викладач Ольга Лисова пропагує свій вид спорту – настільний теніс, навчає особливостям гри, тренер з багаторічним досвідом роботи з дітьми, кандидат в майстри спорту. За фахом – вчитель. Перший диплом - вчителя хімії, друга вища освіта також вчителя – з фізичної культури. Активна, позитивна, спортивної зовнішності і неймовірним запалом енергії жінка, яка прищеплює у першу чергу дітям жагу до спортивних ігор. І показує особистий гарний приклад. Адже і сама не уявляє свого життя без спорту.

Вступити в педагогічний університет Драгоманова на факультет фізичного виховання вдалося не одразу: лише після освіти хіміка у Київському державному університеті ім. Т.Г.Шевченка, Ольга Григорівна пройшла конкурс (на одне місце претендувало аж десять чоловік).
Спочатку викладала хімію в місцевих школах. Втім, хімію діти вчити не хочуть. «А зараз, якщо порівняти з попередніми роками, діти стали більш байдужі та розбалувані», - говорить вчителька, яка вже понад двадцять років працює з школярами. Тому паралельно з уроками хімії, поєднувала роботу у спортивних школах, спочатку при Ірпені, потім у Бучі (після отримання статусу міста).

Окрім гри у настільний теніс, яку легше освоїти дітям від професійного тренера, бучанка пані Ольга суддя національної категорії, бере участь у проведенні чемпіонатів з настільного тенісу серед працівників Міністерств промислових і транспортних сфер. А також у Чемпіонатах України з настільного тенісу на свіжому повітрі – зайняла друге командне місце та особисте п’яте у 2016 році.
Дочка Ольги - Ірина Носенко також тренер і викладач. Вона викладає фізичну культуру в Ірпінському коледжі.

Гра в настільний теніс – це спорт, здоров’я і відпочинок для всіх верств населення


Настільний теніс як вид спорту набуває все більшої популярності серед мешканців нашого міста. Люблять його і дорослі. Проведення змагань з настільного тенісу для мешканців Бучі всіх вікових категорій від 7 до 70 років служать тому підтвердженням, адже в них беруть участь всі випускники ДЮСШ за останні 18 років.

Вихованці ДЮСШ протягом навчального року беруть участь у обласних змаганнях , які відбуваються у Баришівці, Вишневому, Бучі.
У березні відбулися фінальні змазання з настільного тенісу по програмі V-х спортивних ігор школярів Київської області. Збірна команда нашого міста зайняла загальне III місце, а учениця гімназії стала срібною призеркою області.

У жовтні тенісисти Бучі взяли участь у відкритій першості ДЮСШ м. Баришівка - повернулися із бронзовим призером. 
Гра в настільний теніс приносить користь здоров’ю. Науково доведено, що школярі, які ведуть малорухливий спосіб життя (багато часу проводять перед телевізором, та монітором комп’ютера…) вдвічі частіше хворіють. Під час гри в теніс доводиться багато рухатись, спритно володіючи тілом, тренуються при цьому очі, покращується координація рук та ніг. Також настільний теніс не належить до дорогих видів спорту, потребує великих матеріальних затрат.

Настільний теніс популярний, втім і досі малодоступний. Чому?


Існують негативні сторони, які доводиться долати чи не всім спортсменам та творчим людям. Ті школярі, які відвідували секцію настільного тенісу протягом кількох років, через навчання у другу зміну, змушені відмовитися від них, тому що вранішньої групи для занять немає. Все через те, що ДЮСШ і досі немає свого приміщення, а спортивні секції розкидані по шкільним спортзалам, які виділяють тільки вечірні години для ДЮСШ.
Кажуть, теніс гра без вікових обмежень. А де ж грати дорослим, пенсіонерам, інвалідам? Було б дуже добре, якби Бучанська міська рада домовилась із забудовниками, щоб ті у своїх новобудовах передбачили приміщення – міні-спортзал, у якому знайдеться місце для тенісних столів, і усі бажаючі мали б змогу грати в настільний теніс.
1 0

Вікторія ШАТИЛО 
газета: "Бучанські новини" №49 від 16 грудня 2016 року
теніс ДЮСШ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.