» » » » Спортклуб «Санчін» провів змагання «Кубок Святого Миколая»

Спортклуб «Санчін» провів змагання «Кубок Святого Миколая»

19 грудня – день Святого Миколая Чудотворця. Багато різних історій та загадок огортають життя та особистість Святого Миколая. Ще багато років вперед люди будуть поважати його діяння, чудеса та просити заступництва.
Кожного року, в цей день, ми самі можемо зробити чудо для себе і подарувати маленькі сюрпризи своїм рідним, близьким, подарувати оточуючим радість, а близьким – тепло.


Саме тому вперед день свята у спортклубі «Санчін» вже традиційно, протягом 10-ти років, проводяться змагання «Кубок Святого Миколая».
Чому? Щоб зустрітися з товаришами по карате (бо ми його вивчаємо), щоб довести собі і світу, що чогось за рік навчився, щоб зібрати в залі свою родину (батьки підтримують малечу), щоб отримати і з’їсти медове печиво – подарунок Миколайчика… і звичайно, вибороти кубок з золотою медаллю!

Цього року у новому, теплому й затишному спортзалі нас приймала Ірпінська ЗОШ №2.
Близько 100 чоловік дітей, суддів, помічників та стільки ж батьків…

Двобої проводили по-черзі: найменші 4-7 років розпочали змагання зранку, а старші 12-14рр завершили їх, і як годиться з розбиванням дошок.
Першість з цього виді програми виборов бучанець Андрій Колесніков, розбивши найбільшу кількість дошок, а тендітна Мілана Ощепкова з Гостомеля (одна серед хлопців, і билася ж таки з ними) стала 4-ю. Але вона в нас просто золота!..
Дмитро Маслюк, Іван Усов, Андрій Дубінко, Костянтин Радомський – опановували правила суддівства, а потім самі ж таки пройшли двобої. Для декого такі змагання новинка, випробування на міць і силу духу, а дехто чекає їх з нетерпінням, щоб зробити крок до наступних звершень.

Кожному учаснику турніру - вдячність і шана. Дітям – за поєдинки, помічникам – за суддівство, батькам – за терпіння. Старшим учням – за підтримку і допомогу в проведенні змагань.
Антон Звєрєв, щоб вивести на двобої своїх учнів дві доби поспіль працював і одразу ж без відпочинку - на змагання.
Ігор Донченко – з Броварів весь ранок добирався, а Настя Ейсмунт - прямо з екзамену… Словом, кожному своє чудо довелося створити. Молодці!

Хай в це свято магічні чудеса прийдуть до вас, щоб солодкого сміху було багато.

В кожному з нас живе Чарівник - Чудотворець. Так давайте ж ділитися радістю, сміхом і чудесами з усіма!


"САНЧІН" в соцмережі www.vk.com
0 0

Петренко Ірина, тренер 
САНЧІН спорт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.