Діти - у депутатських кріслах

Юні та обдаровані учні загальноосвітніх шкіл Бучі та з усієї Київщини приїхали на День учнівського та студентського самоврядування.
З майбутніми державотворцями спілкувалася голова Київської обласної ради Ганна Старикова. А теми, підняті дітьми, були зовсім не дитячими, а порушували надважливі й актуальні питання для регіону та й України в цілому – це і створення умов у навчальних закладах для дітей з обмеженими можливостями, і необхідність розвитку спорту в області.
Захід показав, що майбутні лідери здатні мислити неординарно, генерувати нові ідеї, приймати нестандартні рішення. І зовсім не бояться крісел депутатів і відповідальності за долю країни!

Учениця СЗОШ №5, Эльза Легран, представляла учнівське самоврядування Бучанських шкіл: "Виступ на засіданні Київської Обласної Держадміністрації лідерів молодіжного самоврядування Київщини. Піднімала питання пов'язані із шкільною освітою... Виступ мабуть був емоційним, так як після засідання мене запросили на інтерв'ю smile 2 українських телеканала і радіо журнал."0 0

СЗОШ №5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.