Новорічна програма в Ірпені

17 грудня о 9:00 - в Центральному будинку культури (вул. Соборна, 183) відбудеться Благодійний фестиваль «4 Friends fest». У рамках фестивалю планується низка заходів, зокрема: конкурс-фестиваль «TELENTTIME», «Крихітка на мільйон», благодійний ярмарок, фото-зона, зустріч з Святим Миколаєм, фестиваль вуличної їжі.

18 грудня о 14:00 - на партерній площі по вул. Т.Шевченка проходитиме культурно-мистецька акція «Ой, хто, хто Миколая любить». Цього дня буде відбуватися незвичайне дійство: відкриття світлиці Святого Миколая. Також в центрі Ірпеня відбудеться фестиваль талантів «Співай Ірпінь» та благодійна акція «Діти-дітям».

24 грудня о 12:00 - в Центральному будинку культури (вул. Соборна, 183) відбудеться традиційний Фестиваль «Андріївські вечорниці в Ірпені». Це своєрідні виступи-змагання колективів художньої самодіяльності Київської області з вокально-театралізованими програмами.

25 грудня о 17:00 - на партерній площі по вул. Т.Шевченка відбудеться відкриття центральної ялинки міста Ірпеня. Запалення вогнів на центральній ялинці, флеш-моб Дідів Морозів, вручення подарунків зі скриньки дитячих мрій, дитяча анімаційно-розважальна програма – і це ще далеко не вся програма заходів, яку готують для ірпінців організатори.

У Новорічну ніч, 1 січня, заходи розпочнуться о 01:30 біля центральної ялинки міста Ірпеня на партерній площі по вул. Т.Шевченка.

9 січня о 12:00 - в актовій залі Ірпінської міської ради (вул. Шевченка, 2-а) відбудеться традиційний Фестиваль «Різдвяна зірка». А 15 січня о 16:00 в актовій залі Ірпінської міської ради (вул. Шевченка, 2-а) – Міжконфесійний різдвяний концерт.

Також для дітей та дорослих щоденно з 25 грудня по 15 січня біля центральної міської ялинки відбуватимуться розважально-анімаційні заходи.
0 0

афіша Ірпінь Новий рік
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.