» » » У ролердромі «Колесо» найстаршому–79, а наймолодшому – 2,8

У ролердромі «Колесо» найстаршому–79, а наймолодшому – 2,8

У ролердромі «Колесо» найстаршому–79, а наймолодшому – 2,8
Ролердром «Колесо»
м. Буча, вул. Героїв Майдану (Комсомольська), 12
«Екомаркет», 2 поверх
Працює роллердром: з 09:00 до 21:00
Деталі за тел.: (099) 322-02-08

З настанням осені бучанські ролери, які ціле літо під час гарної погоди тренувалися на стадіоні чи у парку та ганяли на роликових ковзанах вулицями міста, знайшли гарне приміщення для занять і спортивного відпочинку, де облаштували комфортний ролердром.
Протягом місяця функціонування роллердром «Колесо» щодня приймає як новачків чи початківців-любителів, так і досвідчених ролерів, поповнюючи кількість учасників організації «Бучанської федерації роликового спорту».

За останні 2,5 роки, відколи, власне, було створено об’єднання бучанських ролерів, на роликові ковзани стає все більше дітей, молоді та дорослих. Найменшому учаснику 2,8 роки, а найстаршому - 79.
Щоб перевірити себе у силі, витримці, координації, а разом з тим відпочити і весело та по-спортивному провести час, варто прийти у ролердром «Колесо». Тут для кожного відвідувача знайдеться пара роликів та захисна екіпіровка.

Тим, хто ще навіть не стояв на роликових ковзанах, радимо наважитися і хоча б спробувати: шквал адреналіну, емоцій та вражень буде дуже багато… Проте краще і безпечніше опановувати цей вид спорту спочатку з тренером, який підтримає і фізично, і морально, так, що і настрій залишиться позитивним. Знадобиться від трьох до п’яти індивідуальних занять, щоб закласти основи для правильної стійки ролера і навчитися тримати рівновагу на роликових ковзанах, а у разі втрати рівноваги правильно падати.
ТУЛЯНКІН ДЕНИС
Засновник і керівник Бучанської Федерації Роликового Спорту та тренер роликового клубу «Колесо». За спеціальністю – юрист, проте захоплювався спортом з дитинства, отримав досвід тренера, займаючись 10 років в тренувальних залах. Паралельно займався різними видами активного спорту, в тому числі і катанням на роликах, дуже швидко зрозумів методику роботи м’язів і почав навчати інших людей правильній техніці катання: «Знайомство з А. Симоненко (керівником УФРС) надихнуло мене створити свій роликовий клуб для дітей і дорослих, і тим самим визначило мою долю. Бачу метою свого життя саморозвиток. Зокрема сподіваюся реалізувати свій задум щодо розвитку роликового виду спорту не лише у місті Буча, а також по всій Україні. Для цього і була створена БФРС. Що б навчати і виховувати чемпіонів».
Для малодосвідчених ролерів, які вже вміють кататися на роликах, але бажають покращити свої навички, проводять групові тренування, спрямовані на вивчення і покращення різних елементів правильного катання. Окрім навчання базовим прийомам катання, можна опанувати швидкісний біг на роликах, основи слайдів і стрибків, а також катання на роликах – гарний розвиток загальної фізичної підготовки вихованців.

Ролери, які вже вміють швидко групуватися перед перешкодою і приймати рішення, уникаючи травм для себе і оточуючих, а головне вбачають інтерес у спортивних досягненнях, можуть відвідувати секцію, що дозволить не лише самореалізуватися, а й підготуватися до участі у змаганнях.
Свої вміння і сили цього року бучанські ролери вже перевірили і достойно представили на Першому Міжнародному Бучанському Напівмарафоні.

Катання на роликових ковзанах - один із видів спорту, який стрімко розвивається й має можливість бути включений до програми олімпійських ігор.
А ще це гарний спосіб виразити себе, що доводять ролери на спільних, так званих, покатушках, які проводять у ролердромі. У процесі гри й спілкування спортсмени різного віку здобувають нові навички, обмінюються досвідом, розважаються й загартовуються. Адже будь-який вид спорту має позитивний вплив на організм людини.

Зараз Бучанська федерація роликового спорту підтримує соціально незахищені верстви населення, даючи можливість безкоштовно займатися у ролерклубі дітям, що ростуть без батьків та сиротам.

Сайт Ролер Клуба: www.koleso-roller.club
Страничка в Facebook >>

1 0

Вікторія ШАТИЛО 
газета: "Бучанські новини" №47 від 2 грудня 2016 року
ролики
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.