» » Вітаємо Бучанських учнів з перемогою! Кубок ГРАН -ПРІ у Бучі

Вітаємо Бучанських учнів з перемогою! Кубок ГРАН -ПРІ у Бучі

У фіналі обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Обери майбутнє» Бучанська команда спеціалізованої школи №5 КВК "Бригада №5" отримала Кубок ГРАН -ПРІ.

У Будинку культури с. Новосілки Києво-Святошинського району пройшли фінальні ігри профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Обери майбутнє». Команда міста Буча «Бригада №5» із Бучанської СЗОШ №5 потрапила до фіналу за запрошенням журі, адже зайняла ІІ місце у півфіналі з невеликою різницею у балах з командою «Вітаміни» Києво-Святошинського району.

Бучу представляли: Роман Гордина (капітан команди), Ельза Легран, Марина Онищенко, Поліна Бойко, Віктор Желудков, Інна Вознюк, Юлія Закандиріна, Анна Паначук та Аліса Лисенко (звукорежисер команди).

У фіналі змагалися 7 команд. На розсуд суддів було представлено 3 випробування: візитівка, музичне домашнє завдання «Реклама професій» та конкурс капітанів, що проходив у форматі кавеенівського біатлону. Емоції в залі зашкалювали.

З самого початку «Бригада №5» відрізнялася динамічністю, артистизмом, гарним почуттям гумору та командною роботою. Крім цього, команду підтримувала неординарна група підтримки: колектив барабанщиць «Dram Drive». За рішенням суддів кубок заходу отримала наша команда.

Учасники дякують батьківському колективу та адміністрації СЗОШ №5, депутатам Бучанської міської ради Людмилі Войналович, Катерині Цип’ящук та Сергію Мостіпаці, керівництву ТК «Варшавський».0 0

СЗОШ №5 фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.