» » Бучанські школяри посіли 2 місце в обласному півфіналі «Обери майбутнє»

Бучанські школяри посіли 2 місце в обласному півфіналі «Обери майбутнє»

24 листопада в приміщенні Ірпінського Будинку культури відбувся півфінал обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу «Обери майбутнє», у якому брали участь 9 команд загальноосвітніх навчальних закладів.

Цей захід традиційно проводиться кожного року з метою надання допомоги учнівській молоді в професійному самовизначенні і творчій самореалізації.
Усі команди продемонстрували надзвичайно цікаву та напружену боротьбу за звання переможців змагально-мотиваційного заходу в таких конкурсних завданнях: «Візитка», «Реклама професії» та «Конкурс капітанів». Кожне конкурсне завдання заворожувало глядачів своєю творчістю, оригінальністю та винахідливістю. Надзвичайно цікавими були презентаційні виступи команд у конкурсі «Візитка», які мали патріотичне забарвлення та індивідуальність.
Під час усіх виступів юні артисти представили різні професії, популярні на місцевому та регіональному ринку праці.


Команда Бучанської СЗОШ №5 «Бригада №5» посіла друге місце, відставши від переможця, команди «Вітаміни» лише на 0,4 бали. Також, наша команда отримала перемогу у номінації «Видовищність та неординарність конкурсного виступу» від альтернативного журі. Тому щирі вітання «Бригаді №5»! Не зупиняйтеся на досягнутому!
Сподіваємося, що ігри обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє» допоможуть як її учасникам, так і юним глядачам у виборі майбутньої професії.

0 0

Ольга Мохненко 
СЗОШ №5
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.