» » » » Бучанський дзюдоїст зайняв 2 мсце у Всеукраїнському турнірі

Бучанський дзюдоїст зайняв 2 мсце у Всеукраїнському турнірі

Бучанський дзюдоїст зайняв 2 мсце у Всеукраїнському турніріПонад 250 спортсменів з 16 регіонів України взяли участь в IX Всеукраїнському турнірі з дзюдо, присвяченому 73-й річниці визволення Києва від німецько-фашистських загарбників серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н., який проходив 5 листопада в приміщенні легкоатлетичного манежу в місті Києві.

Турнір відкрив олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту з легкої атлетики, начальник відділу молоді та спорту Дарницької РДА у м.Києві Віктор Бураков.

Організаторами змагань виступили Федерація дзюдо міста Києва, КМО ФСТ "Спартак" і відділ молоді та спорту Дарницької РДА у м.Києві.

За звання кращого з кращих, юнаки боролися в 10 вагових категоріях, а дівчата - в 7.

У ваговій категорії 42 кг - срібна нагорода дісталась нашому спортсмену, Шевченко Валерію, який впевнено змагався з досвідченими, хоч і юними дзюдоїстами та лише у фіналі поступився спортсмену з Коростення, зайнявши ІІ місце.
газета: "Бучанські новини"