» » » Місто пишається своїми Захисниками

Місто пишається своїми Захисниками

Буча привітала учасників бойових дій з Днем захисника України, не зважаючи на тяжку ситуацію в місті.
Бучанці зібрались в Будинку Культури, щоб засвідчити свою повагу всім, хто присвятив своє життя служінню українському народу і відзначити День захисника України, що святкується у день Святої Покрови. Воїнів АТО нагородили подяками Бучанського голови, а медаллю «За заслуги перед містом Буча» нагородили полковника запасу Володимира Говорова.
З вітальним словом до бійців звернулась заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Лариса Матюшенко:
«Хотілось би відсвяткувати це свято з піднесенням, з урочистостями та радістю, але є дві причини, чому нам не вдається цього зробити. Причина перша: до сих пір продовжується війна, до сих пір захисники гинуть, до сих пір вони втрачають життя і здоров’я. Страждають наші воїни, страждають їхні сім’ї, страждають діти, і я дуже сподіваюсь, що всі страждання скоро зникнуть. Причина друга - це ті події, що відбуваються в нашому місті. Я впевнена, всі, хто зібрався тут знає, що фактично зараз здійснюються дії по рейдерському захопленню міста. Звичайно Анатолій Петрович дуже хотів привітати вас зі святом, сказати свої слова вдячності та побажання, та, на жаль, зараз в нього немає такої змоги. Я вдячна, що учасники бойових дій і вчора, і сьогодні під Прокураторою підтримали наших керівників. Це дуже важливо для них. Така війна - брудна, політична, на мій погляд, ще гірша, ніж та, де ти бачиш ворога».
Також Захисників привітали: підполковник Сергій Кайдан, голова Бучанської міської організації інвалідів війни та учасників бойових дій Володимир Говоров та військовий капелан Анатолій Кушнірчук.
Пом’янули і тих, хто віддав своє життя на полі бою. Таких серед бучанців нараховується 13 осіб.
Захід супроводжувався виступами юних талантів Бучанської школи мистецтв, а на завершення заходу привітав присутніх чоловічий гурт «Козацькі забави».Фото на згадку:0 0

Галина КАМІНСЬКА 
газета: "Бучанські новини"
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.