» » Анатолій Федорук, мер Бучі, пояснює щодо підозри від прокуратури

Анатолій Федорук, мер Бучі, пояснює щодо підозри від прокуратури

Читати на телеканалі 112.

Сьогодні секретарю Бучанської міської ради В.Олексюку слідчими Генеральної прокуратури було вручено письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.364 КК України.

Одночасно з цим, слідчі передали (вручили) повістку для участі у процесуальних діях Бучанському міському голові, а враховуючи гучні заяви очікую завтра/післязавтра і вручення підозри.

Якщо коротко по підозрі секретарю ради, то справа стосується виділення земельних ділянок у 2015-2016 роках, що були надані учасникам бойових дій в #АТО та членам їх родин, під час його головування на пленарних засіданнях #БМР.

З огляду на те, що жодне із вказаних рішень не скасоване судом і навіть не оскаржувалося, а усі рішення ради приймаються колегіально за погодженням відповідних державних органів, будь-які звинувачення на адресу посадових осіб Бучанської міської ради є надуманими та політично мотивованими.

Вже переконаний, що розслідування є упередженим, але сподіваюсь на верховенство права судової системи та втручання керівництва держави, народних депутатів, журналістської спільноти, громадськості з метою захисту інтересів місцевого самоврядування, припинення незаконних дій правоохоронців.

Щиро хочу, щоб нарешті у справі, яка тягнеться десятиліття, суд поставив крапку!!!

Бучанській міський голова Анатолій Федорук
0 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.