6, 8, 11 жовтня: Міжнародний футбол в Бучі

Буча – місто комфорту, незабутніх вражень, приємних несподіванок, культурних та спортивних видовищ. Незабаром наше місто знову порине у спортивний круговерть.
Цьогоріч ФФУ на конкурсній основі відібрали лише два міста по Україні для проведення матчів Кваліфікаційного раунду Чемпіонату Європи УЄФА 2016/2017рр. U-19.

В короткий список потрапили футбольні поля з натуральним газоном - м. Бориспіль та м. БУЧА. Це є великою перемогою та гордістю нашого славетного міста!!!

14 вересня на стадіоні «Ювілейний» відбулась робоча зустріч Бучанського міського голови Анатолія Петровича Федорука, директора стадіону «Ювілейний» Мамон Г.І., адміністрації ГО «Бучанська міська федерація футболу» та Голови Комітету ФФУ з проведення матчів Кваліфікаційного раунду Чемпіонату Європи УЄФА Ковяновим В.В.. Були обговорені технічні питання, організаційні моменти та заходи безпеки громадськості. Вдруге, приємним моментом, що не може не радувати, було відзначено задовільний стан натурального газону футбольного поля. Працівники спортивної установи докладають чималих зусиль для якісного результату.

За підтримки А.П. Федорука на стадіоні «Ювілейний» проводяться ремонтні роботи до початку грандіозного спортивного заходу міжнародного рівня.
Отож, на центральному стадіоні «Ювілейний» м. Бучі пройдуть три незабутні матчі.
1 0

футбол афіша
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.