Футбол: Матч не забитих голів

21 серпня, завершився 15 тур чемпіонату БОТГ з футболу. Чи приніс цей тур несподіванки? Я не буду судити, просто гола статистика, та короткий огляд центрального матчу туру. Якраз з нього і почнемо.

Ця гра відбулася в суботу на полі «ПМК-Арени», в якій зустрілися претенденти на золоті нагороди: ФК «Кристал» (Буча) та ФК «Зірка» (Ворзель). Даний матч можна поділити на два різні періоди і не лише тому, що гра складається з двох таймів, а і тому, що вони були різні по темпу. Перша половина зустрічі не була дуже насиченою. Обидві команди грали в середньому темпі, за виключенням самого початку.

Після короткої розвідки бучанці збільшили темп та трохи притиснули суперників до штрафної, але це тривало не довго. Не змігши пробити захист суперників «Кристал» заспокоївся. Далі гра пройшла в середньому темпі. Другий тайм пройшов в швидкому темпі, були деякі перерви активності, адже важку грати весь тайм на шаленій швидкості навіть професіоналам. На сьомій хвилині зустрічі «Зірка» порушує правило у своєму карному майданчику, за що отримує пенальті власні ворота, бучанці з повна скористалися шансом і вийшли вперед. Після пропущеного гола ворзельців не впізнати було, вони притисли суперників до воріт і навіть заставили їх, дещо, панікувати.

Адже на протязі деякого часу «Кристал» не міг вибити м’яча з власного карного майданчику, здавалося ось-ось назріває гол, але, як казав один політик: «Маємо те що маємо». Гола вболівальники більше так і не дочекалися. Єдине, що вони бачили, так це безліч дрібних помилок, які не дозволили круглому залетіти в ворота обох команд, сама розповсюджена з яких – це вистачало влучності, або не було кому переправити сферу у ворота.

Інша причина, яка не позволила забити гола – це чудова гра воротарів, які не раз рятували команду від неминучого голу. Але була ще одна, елементарна причина, – не поталанило. Під кінець матчу гравець «Зірки» потужно пробиває по воротах, м’яч, з низу, попадає в перекладину і… у ворота не попадає. Саме тому я і назвав статтю «Матч не використаних голів». В цій грі обидві команди могли як виграти з великим рахунком так і програти, більше десятка можливостей мали гравці, а скористалися лише одного разу. Рахунок так і залишився 0:1 на користь ФК «Кристал».