Влітку - активний відпочинок!

Нещодавно учасники туристичного гуртка «TUR-м@нія» провели спортивно-оздоровчий похід, а саме, сплав на туристичних катамаранах по річці Тетерів. До заходу було залучено 21 учасник.

Для більш детального ознайомлення з нашими пригодами, ми підготували відео звіт:


В перший день ми потрапили під сильну зливу, але протягом інших днів нас супроводжувала сонячна погода, яка додавала насолоду складної подорожі.

Організатором заходу виступили: громадська організація «ФОРМАТ», Батьківський комітет Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, директор Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Алла Літкевич.

Зазначимо, що такі заходи увійшли в традицію нашої школи (№4). Ви і самі знаєте, як такі дійства об’єднують нашу молодь, що в даний час нам так необхідно. Такі походи навчають правильно та активно відпочивати, на ділі випробувати справжню дружбу і бути однією цілою командою!

Для наших заходів було придбане спеціальне автономне газове обладнання і посуд, що дає змогу харчуватися дітям у кількості до 30 осіб. Також придбане газове обладнання для спортивних походів в екстремальних умовах. Це велика підтримка для позакласних туристичних заходів школи.

Висловлюємо подяку людям за таку підтримку!
Приватним підприємцям:
Юрію Сураю, Віталію Толочину, Євгенію Олексієнку.

Депутатам Бучанської міської ради:
Музафару Османову, Роману Янковий.

Секретарю Бучанської міської ради Василю Олексюку.
Директору дитячої спортивно-юнацької школи Олегу Гайдаю.
1 0

Карабут Олексій, тренер спортивно-туристичного гуртка «TUR-м@нія» 
туризм Карабут фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.