» » » 30 липня в Ірпені відкрили реконструйований стадіон (БКЗ)

30 липня в Ірпені відкрили реконструйований стадіон (БКЗ)

На відкриття Ірпінського центрального міського стадіону "Чемпіон" завітали почесні спортсмени країни, колишні гравці київського "Динамо" Владисла Ващук та Віталій Косовський - вони і перерізали жовто-блакитну стрічку, символізуючу відкриття стадіону та зробили перші удари по "Північним" воротам стадіону "Чемпіон" так і керманичі спорту, серед яких керівники осередків НОК України, видатні спортсмени минулих років та спортсмени-олімпійці, які мають вже через тиждень виступати на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Серед них і колишній випускник податкового університету, борець греко-римського стилю, срібний призер Олімпійських ігор - 2012 у Лондоні, призер чемпіонатів світу та Європи - Валерій Андрійцев, який разом зі своїми друзями, спортсменами з інших видів спорту, знайшли час, аби завітати до нашого міста на відкриття нового стадіону.

На офіційній церемонії відкриття стадіону було дуже багато теплих привітальних виступів від гостей та влади нашого міста. Привітальне слово мала заступник нашого мера - Наталя Семко та перший заступник очільника Ірпеня - Дмитро Христюк.

Приємно констатувати і той факт, що сьогодні, на відкритті нового стадіону "Чемпіон" в Ірпені зібралося стільки багато спортивних колективів та команд, які представляли різні види спорту і які мали можливість продемонструвати свою майстерність присутнім, на новому зеленому полі стадіону.

На завершенні спортивного свята, музичний колектив "Друга ріка", мав виступ на новому стадіоні і думаю, що усі мешканці нашого міста, які завітали сьогодні на відкриття арени, отримали радість та насолоду від спортивного свята.

Стає радісно і приємно, що за останній час і спортивна інфраструктура нашого міста разюче змінилася на краще і все більше і більше спортивних організацій та команд мають своє бажання приїздити до нашого міста для участі у змаганнях і тим самим стверджуючи бренд, що "Ірпінь - це місто здоров'я та спорту" !

2 0

www.irpinian.info 
Ірпінь відеосюжет стадіон
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.