Буча новини міста, Буча сайт » ЗМІ Ірпінського регіону » Бучанські новини » спортивні новини » Бучанський Легіон XXI прийняв участь у елітному міжнародному турнірі

Бучанський Легіон XXI прийняв участь у елітному міжнародному турнірі

23 липня 2016 року в польському місті Бабімост пройшов I етап "Європейської ліги ветеранів".
«Європейська ліга ветеранів» була створена в 2011 році представниками спортивних і футбольних клубів з 3-х країн - СК «Легіон XXI» (Буча, Україна), ФК «Балтика» (Калінінград, Росія) і КС «Полонія 1912» (Лешно, Польща). Потім до Ліги приєдналася ще білоруська команда ФК «Адамс» і команда з Латвії ФК «Металургс» (Лієпая).

Штаб-квартира знаходиться в Києві. Президент Ліги - Вадим Каганов (Україна)
У I етапі "Євроліги 2016" взяли участь 4 команди:
Aris (Вроцлав / Лешно, Польща)
Балтика (Калінінград, Росія)
Адамс (Брест, Білорусь)
Легіон XXI (Буча, Україна)

Справжньою окрасою турніру став матч першого туру, в якому зустрічалися старі друзі-суперники Балтика (Калінінград) і український Легіон XXI.
Перший тайм проходив у рівній боротьбі. На останніх секундах тайму, після подачі кутового, вихованець житомирського футболу, колишній гравець харківського "Металіста" Андрій Іллюхін вивів "Балтику" вперед. У другому таймі Легіонери помітно додали в русі, заволоділи ініціативою і зуміли зрівняти рахунок. Зробив це багаторазовий чемпіон України з футзалу Максим Павленко.
У другому турі Балтика і Легіон XXI здобули нелегкі перемоги над білоруською та польською командами відповідно.

В останньому турі вирішувалася доля першого місця. Калінінградці у впертій боротьбі обіграли польську команду. Легіонери з перших хвилин почали атакувати ворота "Адамс". Але білоруські футболісти сильно зіграли в захисті, та в кінці матчу провели 3 красивих і результативних контратаки і перемогли з рахунком 3-0.

Кращими гравцями I етапу "Євроліги 2016" стали:
Гліб Маркелов, ФК "Балтика"
Ігор Кіркіж, ФК "Адамс"
Максим Павленко, СК "Легіон XXI"
Witold Burzec, FC "Aris Packaging Team".

Вже на наступний день Бучанська команда прийняла участь у ще у одному турнірі «Berlin Open Cup» та завоювала там перше місце.
II етап "Європейської ліги ветеранів" пройде в жовтні/листопаді 2016 року в Вільнюсі, Литва. До четвірки команд, які грали в Бабімост, приєднаються ветерани з Латвії і Литви.