Футбол: Ідемо на перерву

9 та 10 липня, в неділю, пройшли чергові матчі 13 туру чемпіонату БОТГ з футболу. І тут виникає запитання: чи відзначився цей тур несподіваним результатом? В якійсь мірі є несподіваний рахунок, але давайте все по порядку.

ФК «Фенікс» ФК Блиставиц - 6:1
І саме з несподіванки і почнемо. Відразу скажу, що цей матч я не відвідував, так як був на інших матчах, а саме ті які можна назвати центральними, але про них пізніше. А дана гра відбулася в суботу 9 липня, в ній зустрічалися ФК «Фенікс» (Буча) та ФК Блиставиця та завершилася перемогою бучанців з рахунком 6:1. Можливо хтось запитає: «А в чому полягає несподіванка?» Нагадаю, що попередня зустріч цих команд завершилася більш ніж переконливою перемогою Блиставці 9:0.

ФК «Зоря» (Гостомель) ФК «Арсенал» (Буча) - 0:4
Наступна гра, в рамках 13 туру, відбулася на стадіоні «Ювілейний», на поле вийшли дві команди, які після перемоги продовжували б реально претендувати на нагороди. Гравці клубів «Арсенал» (Буча) та «Зоря» (Гостомель) розуміли ціну цієї гри тому матч і видався напруженим та в деяких моментах нервовий саме так вони і реагували на деякі дії арбітру. Тому виграла команда яка була більш стримана в своїх емоціях, а переможцем вийшов ФК «Арсенал» з Бучі. І, не дивлячись на великий рахунок 4:0, я б не сказав, що «каноніри» володіли безперечною ініціативою. Гості з Гостомеля тільки в другому таймі втратили 3 моменти, але як адже народна мудрість: «не забиваєш ти, забивають тобі». Так тут і сталося.

ФК «Зірка» (Ворзель) ФК Синяк - 3:3
Останніми, в суботу, не поле стадіону «ПМК-Арена» вийшли два принципові суперники. Команди які дещо схожі один на одного. Вони роблять однакові помилки. Я не буду описувати тактичні похибки, на це може піти багато часу та місця в цьому огляді, але одну помилку повідомлю. Ця помилка часто зустрічається навіть у багатьох, не просто професійних клубів, а й команд, котрі є топ командами. Помилка дуже банальна, зробили «потрібний» рахунок і зупинилися, тобто вже нема агресивного футболу. Відсутня націленість на ворота суперників. Іде просто затягування часу. Так було і в цьому матчі.
Забивши вже на 4 хвилині гол, а на 32-ій подвоїли рахунок, команда з села Синяк заспокоїлася, мабуть думали, що вже виграли. Але гра триває не 45 і не 60 хвилин, а, як не дивно, 90. І як результат на 42-й потім на 62-ій та на 68-ій хвилинах пропускають три результативні атаки «Зірки» і починають програвати з рахунком 3:2. Пропустивши третій гол гравці ФК Синяк, як то кажуть проснулися і на 78ій хвилині ставляють остаточну крапку в рахунку 3:3. Попередня гра також не виявила переможця, тоді матч завершився з рахунком 6:6.

ФК Гаврилівка ФК Ірпінь: 5:6
10-го липня першими на поле стадіону «ПМК-Арена» вийшли команди з Гаврилівни та Ірпеня. Нагадаю, що перша гра завершилася переконливою перемогою ірпінців з рахунком 4:1, гра відповідь була цікавішою. В ній могла виграти як одна так і інша команда. Ніхто не хотів здаватися, йшла справжня битва рахунок, якої 5:6 на користь ФК Ірпінь.

ФК «Квартал» (Буча) ФК «Кристал» (Буча): 0:3
А на садіоні «Ювілейний» відбулося бучанське дербі, в якому претендент на золото «Кристал» зустрівся з «Кварталом» і переміг з великим рахунком 0:3.

ФК Буча-03 ФК Луб’янка + : -
На завершення мав відбутися матч з командами протилежностями. А саме лідером чемпіонату Буча-03 та аутсайдером ФК Луб’янка. Так саме мав бути, але через неявку гостей бучанці отримали технічну перемогу з рахунком 3:0. Нагадаю, що попередня гра завершилася з рахунком 10:0 на користь Буча-03.