» » » Відбулася позачергова сесія Бучанської міської ради

Відбулася позачергова сесія Бучанської міської ради

У вівторок, 12 липня, відбулася позачергова сесія міської ради, де із шести запланованих на розгляд питань п'ять стосувалося бюджетних .Саме тому начальник фінансового управління Тетяна Сімон детально розповіла про внесення змін до бюджету міста.

За її словами, внесено зміни до бюджету міста щодо оздоровлення учнів. Так, торік на ці потреби з міського бюджету було виділено 700 тисяч гровень. У нинішньому році ця сума вже зросла удвічі. Відповідно з'являється можливість оздоровити більшу кількість дітей пільгових категорій.

За кошти міського бюджету проводяться ремонти у всіх школах міста у рамках підготовки до нового навчального року. При цьому мер міста Анатолій Федорук дав доручення проаналізувати залучення коштів на ці потреби з міського і бюджету і батьківських внесків із тим, аби утримати співвідношення 50 на 50.
Окрім цього буде здійснено закупівлю парт та стільців для ЗОШ №5.

Не обійшли увагою і соціальні заклади медичної галузі. Триває капітальний ремонт медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини за кошти місцевого та обласного бюджету. У сучасне приміщення також будуть придбані меблі та обладнання.

Триває фінансування будівництва гімназії: Кабмін на умовах співфінансування виділив 15 мільйонів гривень, у області проведено тендери і будівництво соціального об'єкта буде продовжено.
0 0

Вікторія Ляховець, Прес-служба Бучанської міської ради 
школи міста Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.