» » » В Ірпені побудують шість станцій очистки та знезалізнення води

В Ірпені побудують шість станцій очистки та знезалізнення води

В Ірпені та усьому Приірпінні буде чиста вода! Саме таке комплексне та дуже важливе завдання ми плануємо вирішити для життєзабезпечення нашої громади!
Після всебічного аналізу та вивчення роботи станцій очистки питної води в країнах Європейського Союзу ми перейшли до детальної роботи щодо проектування та початку будівництва станцій очистки та знезалізнення води в Ірпені.
В рамках комплексного плану очистки води та стратегії розвитку "Ірпінь - місто здоров'я" плануємо в нашому регіоні побудувати шість станцій очистки та знезалізнення води!

Ці амбіційні плани продиктовані вимогою часу та бажанням нашої громади споживати чисту та якісну воду!
Сьогодні спільно з проектантами та науковцями провели в Ірпені робочу нараду на станціях підйому та резервування води КП "Ірпіньводоканал".
Обговорили план спільних дій щодо реалізації даного проекту!

Вже в 2016 році плануємо розпочати будівництво першої станції очистки води!
На цьому тижні запускаємо пілотну тимчасову станцію очистки, яка повинна остаточно дати відповідь щодо технології очистки та технічному завданю на проектування для кожної майбутньої станції очистки. Сьогодні передали проби води на аналіз зі станції підйому та резервування води "Прогрес". Саме тут плануємо побудувати першу станцію очистки!
Крім того, оглянули найбільшу в Ірпені станцію підйому та резервування води на вул.Чехова, де будемо будувати найбільшу за потужністю станцію очистки питної води!

0 0

Ірпінь Ірпіньводоканал
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.