» » » » Фотофакт: Богатирські Ігри за участі ВАСИЛЯ ВІРАСТЮКА

Фотофакт: Богатирські Ігри за участі ВАСИЛЯ ВІРАСТЮКА

2-3 липня, в рамках фестиваль спорту для всіх "BUCHA SPORT FEST" у Бучі пройшли "Богатирські Ігри" за участі ВАСИЛЯ ВІРАСТЮКА.
Найсильніша команда серед богатирів - команда з Івано-Франківська.

«Богатирські Ігри» Василя Вірастюка зібрали сильних чоловіків на парні командні змагання, які в неділю порадували всіх на стадіоні «Ювілейний». Пекуче сонце аж ніяк не зашкодило змаганню шести команд у шести силових вправах. Головним суддею був Василь Вірастюк. Допомагали в суддівстві Сергій Конюшок, президент Федерації Стронмену України, та Андрій Бурштин, голова Чернівецького відділення Федерації.

На стадіоні зібралася зацікавлена публіка – діти, молоді хлопці. Було чимало молодих чоловіків з виразною міцною статурою. Було очевидно, що на кожного з 12 учасників змагань припадало щонайменше по 5 «накачаних» міцно сформованих богатирів, які, якщо й не зважилися записатися в парну команду, все ж не могли проминути таку значну подію і захотіли на власні очі побачити славнозвісні «Богатирські Ігри».
На диво і не зважаючи на спеку, серед глядачів було чимало вагітних жінок. Напевно, це ті українки, які вірять, що на формування дитини в утробі впливає те, що сприймає матір. І неважливо, буде дитина високою чи низькою, стрункою чи кремезною, головне бажання матері – щоб вона виросла сильною і здоровою!

Василь Вірастюк, сам батько двох дітей, переконаний, що здорові чоловіки важливі для міцності родини та для здоров’я нації. У Бучі на нього чекала несподівана зустріч з пані Оленою Гордейчук, директором Центрального будинку культури. Три роки тому атлет на свої сильні руки підхопив пані Олену, яка заточилася на слизьких сходинках київської лікарні, і несподівано ніжно, як для велетня, сказав: «Тримайся, дитино!» Насправді, він і сам у той час дуже потребував слів підбадьорення.

Про бучанський турнір силач висловився лаконічно: «Все відбувається по-діловому! Атмосфера спортивна, енергетично заряджена. Федерація Стронгмену України завжди готова відгукнутися на пропозицію територіальної громади щодо проведення нашого турніру».
А Сергій Конюшок нагадав, що 17-го липня на стадіоні «Арена-Львів» відбудеться фінал парного Чемпіонату світу для стронгменів. Всі, хто приїде підтримати наших, матимуть шанс виграти автомобіль «Форд Ф’єста». Побажаємо федерації успішних змагань на чемпіонаті і… гарно дякуємо за бучанський аматорський турнір!

Микола Демянов
____________________Екслюзивні фото на згадку:2 0

Андрій Беляков, 
фотофакт відеосюжет Вірастюк спорт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.