Футбол: Гра невикористаних можливостей

Ось і досягнув «екватора» перший чемпіонат з футболу Бучанської Об’єднаної Територіальної Громади. І тут виникають запитання: чи приніс несподіванки 11 тур? І що взагалі можна очікувати в наступних турах? Але все давайте по порядку. Для початку розберемо деякі матчі туру.

Так в суботу, 25 червня, на стадіоні «Ювілейний» пройшов матч в якому один із лідерів чемпіонату «Арсенал» (Буча) приймав ФК Гаврилівка. Не дивлячись на те, що рахунок був розгромний, 6:1 на користь «Канонірів», гра проходила в більш-менш рівному руслі. Я б не сказав би, що грав лідер проти середнячка чемпіонату. Мабуть не таланило в цьому матчі Гаврилівцям, адже втратити стільки моментів, їх би вистачило не на одну гру. Тому не забиваєш ти, забивають тобі, і це футбольне правило. Правда, на останніх секундах, гостям все ж таки вдалося забити гол престижу.

Після цього матчу «Арсенал» на один день одноосібно очолив турнірну таблицю, адже інші лідери, а саме ФК Буча-03 та ФК «Кристал» (Буча) свої матчі провели в неділю. А в суботу пройшло ще дві гри, які не принесли ніяких несподіванок. Так в Гостомелі місцева «Зоря», судячи по рахунку, не мала проблем з командою з сусідньої Блискавиці: 6:0. А Ворзельська «Зірка», в гостях, прогулялася в матчі з ФК «Фенікс» (Буча). Рахунок 0:12. А в неділю, 26 червня, продовжився 11 тур ще трьома матчами. Так в одному з них лідер ФК Буча-03 виграв у ФК Ірпінь з рахунком 5:0.

Далі, як для мене, була несподіванка. На стадіоні «Ювілейний» зустрілися сусіди по турнірній таблиці. ФК Синяк, котрий був номінальним господарем, приймав ФК «Квартал» з Бучі і виграв з рахунком 8:2. Я б не сказав би, що несподіванкою став сам виграш, адже ми вже бачили бійцівські якості ФК Синяк. Для мене несподіванкою був сам рахунок, футболісти з «Кварталу» також не відрізняються «миролюбністю» і можуть зіпсувати настрій будь якій команді, тому дізнавшись рахунок був здивований. Ну а завершився тур грою ще одного лідера ФК «Кристал» (Буча) який на стадіоні «ПМК-Арена» не дав створити сенсацію футболістам з Луб’янки, зігравши на різниці в класі, обіграли суперника з рахунком 5:0.

І тут знову виникає запитання: чи слід очікувати якихось несподіванок в наступних турах? Можливо і будуть вони, але як на мене, сенсаційних не слід очікувати. Адже не забуваймо, що до цього чемпіонату багато команд не грали один проти одного, а значить не мали інформації про свого суперника.


26 червня, завершилося перше коло змагань, а це означає, що команди будуть вже по другому разу грати між собою. А це вже невеликий, а все-таки досвід і вже буде легше налаштовуватися на гру, а з іншої сторони важче, суперник також має про тебе деяку інформацію, а значить «легких» матчів можемо і не побачити. Хоча час покаже. Тому прогнозувати я не став би, як сказала акторка одного фільму: «Поживемо, побачимо».

Тому, щоб знайти відповідь на поставлене запитання, потрібно просто приходити на стадіони і вболівати за улюблену команду, підтримуючи її на трибунах морально та емоційно.
0 0

Кузьменко Сергій, фото автора 
футбол Бучанський район
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.