» » » Головними на виконкомі були поліція та медицина

Головними на виконкомі були поліція та медицина

Чергове засідання виконкому відбулося 14 червня. Члени виконкому ухвалили питання про безкоштовне харчування для пільгових категорій дітей в дошкільних закладах Бучі. Йшлося також про присвоєння адреси нежитловому приміщенню по вулиці Яблунська, де незабаром буде відкрито амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Виконком затвердив кошторис для фінансування заходів Служби у справах дітей та сім’ї на найближчі місяці.

А головними питаннями в порядку денному були: «Про роботу Бучанського міського відділу поліції щодо виявлення та попередження бездоглядності та безпритульності, наркоманії та алкоголізму, в тому числі неповнолітніх осіб» та «Про стан надання медичної допомоги населенню».

Про діяльність поліції доповів новопризначений керівник Руслан Стасюк. За його інформацією, за півроку до Бучанського відділення поліції надійшло 2374 заяви та повідом лень громадян (1468 – за аналогічний період минулого року), 50% з яких – це результат сімейних сварок. За цей же час скоєно 528 правопорушень (336 у 2015 році). Веред них левова частка припадає на крадіжки, грабежі та розбій. Останнім часом почастішали випадки незаконного заволодіння транспортними засобами. Таких випадків налічується 15. Велика увага правоохоронців приділена боротьбі з поширенням наркоманії та розповсюдженням наркотичних засобів. За цей час вилучено близько 1 кг амфетаміну, 9,5 кг канабісу, 1 л опію, що дорівнює тисячі доз наркотиків. Поліцією також ліквідовано підпільну лабораторію.

Начальник відділу також повідомив, що на сьогоднішній день в місті працює лише 4 працівники в порівнянні з 10-ма в минулому році. Це пов’язано із проведеним скороченням штатів у зв’язку з люстрацією. Загальне скорочення по Ірпінському міському відділу склало 75 чоловік.

Руслан Стасюк на завершення виступу повідомив і приємну новину, яка викликала навіть аплодисменти присутніх. За рішенням апарату МВС бучанська поліція видокремлюється в окреме відділення з кількістю співробітників 40 чоловік. У відділі буде підрозділ дільничних, карного розшуку, ювенальна служба та співробітники патрульної поліції з двома машинами.


Виступаючий повідомив, що набір розпочався з 13 червня і триватиме місяць. У зв’язку з цим Руслан Стасюк звернувся до громади з пропозицією якомога ширшого висвітлення в засобах масової інформації про формування бучанського відділення. «Ми не маємо жодного впливу на підбір кадрів, але дуже хотілося б, щоб до лав поліції прийшли добросовісні, молоді бучанці, які мають бажання служити своїй громаді і докласти зусиль, аби Буча стала містом безпеки і спокою».

Напередодні Дня медичного працівника виконком заслухав звіт Бучанської міської поліклініки про стан медичного обслуговування в місті. Поліклініка наразі обслуговує майже 36 тис. чоловік. За минулий рік спостерігалося незначне зростання народжуваності. Але і смертність залишається на високому рівні – це загальна тенденція по всій Україні. На першому місці серед причин залишаються ураження системи кровообігу, інфаркт, інсульт та злоякісні пухлини. Як повідомила заступник головного лікаря поліклініки Леся Дяченко, одним із ключових напрямків діяльності медичних працівників є профілактична робота та обстеження населення. Так, рентгено-флюорографічне обстеження пройшли 12109 осіб, ЕКГ – 7099, УЗД – 15585 (в порівнянні з 2014 роком + 5411).
Особливу увагу було приділено стану фінансування бучанської медицини. Показники свідчать про його суттєве зростання: 2013 рік – 161982, 2014 – 147997, 2015 – 216200,71 грн. Протягом 2015 року для поліклініки було закуплено нової апаратури та обладнання на суму 672,7 тис. грн. проти 143 тис. грн. в 2014 р. На медикаменти виділено 455000 проти 293477 грн. в минулому році.
Особлива увага приділена фінансовому забезпеченню безоплатного амбулаторного лікування чорнобильців, ветеранів ІІ світової війни, учасників АТО – на даний час перебуває на обліку 50 осіб.
0 0

Фото: Алла Багірова 
газета: "Бучанські новини" №24 від 17 червня 2016 року
міліція медицина
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.