» » » Роз'яснення від ГО "Бучанська Варта ", щодо інциденту зі смертью бучанця

Роз'яснення від ГО "Бучанська Варта ", щодо інциденту зі смертью бучанця

Роз'яснення від ГО " ГФ" Бучанська Варта ", щодо інциденту зі смертью 41-го річного мешканця м. Буча Мельниченка Г. М.
Відповідаючи на численні звинувачення патрульних ГО " ГФ" Бучанська Варта" в причетності до смерті гр. Мельниченка Г. М. зазначаємо наступне. До помешкання гр. Мельниченка Г. М. патрульні ГО " ГФ" Бучанська Варта" приїздили на протязі останніх 3-х місяців в зв'язку з тим, що він постійно займався скупкою краденого майна, розпиттям алкогольних напоїв з "бомжами" та влаштував притон зі своєю співмешканкою. Останній раз патрульні ГО " ГФ" Бучанська Варта" були у помешканні Мельниченка Г. М. 15.05.2016 р., де він навів відносний порядок та чистоту, але алкогольні напої продовжував вживати.

Звинувачення патрульних ГО " ГФ" Бучанська Варта" в причетності до смерті гр. Мельниченка Г. М. є абсолютно безпідставні.
ГО " ГФ" Бучанська Варта" спільно з поліцією м. Ірпінія та м. Бучі на протязі року проводить роботу по підтримці правопорядку та боротьбі з протиправними діями в м. Буча. За цей час патрульні ГО " ГФ" Бучанська Варта", серед яких багато колишніх бійців АТО, нерідко ризикуючи власним здоров'ям, припинили діяльність кількох наркопритонів та нарколабораторій, було зловлено багато хуліганів, а також припинено діяльність організованого злочинного угрупування крадіїв автомобілів та квартирних злодіїв. Такі активні дії ГО "ГФ" Бучанська Варта" особливо порушили "злогоджену" злочинну діяльність ірпінсько-бучанської наркомафії.

Але останні події змусили керівництво ГО "ГФ" Бучанська Варта" тимчасово припинити патрулювання міста Буча автопатрулем. Це, звичайно, діє "на руку" зловмисникам та наркоділкам, які вже майже припинили свою діяльність у місті. А також наводить нас на думку, що ця невдала спроба в інтернеті споклюжити чесне ім'я нашої організації має винятково замовний характер. І можливо ті, хто писав неправду про ГО "ГФ" Бучанська Варта", самі ж пов'язані з місцевою накромафією. Замовний характер написання журналістських матеріалів у нашому регіоні активно поширує псевдожурналіст госпожа Олена Жежера та її поплічники. Хочя раніше Жежера не була помічена у вживанні наркотичних речовин, чи у компанії бучанських наркоділків.
Проведене розслідування остаточно поставить всі крапки над "і". Але зараз вже постає питання що стало оплатою за написання брехливої статті в інтернеті : гроші чи зілля?

p.s.:
щодо висвітлення інформації в інтернеті про В. П. Олексюка, секретаря БМР, та ГО "ГФ" Бучанська Варта". Він дійсно є одним з засновників організації та був включений до складу, як волонтер та представник міської ради, яка активно допомогає фронту. Безпосередньо до патрулювання міста Василь Павлович Олексюк ніякого відношення не має.


Бучанська варта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.