Футбол: Трагедія по Гаврилівськи

Так саме трагедія розігралася на футбольному полі стадіону «ПМК-Арена» 5 червня.
На поле вийшли два самобутніх футбольних клуба, котрі грають стараються на перемогу, хоча не завжди їм це вдається. І як основна причина цього, як на мій погляд, гравці не зовсім усвідомлюють, що грати потрібно 90 хвилин. І ця проблема є в обох командах, котрі вийшли на футбольне поле стадіону «ПМК-Арена» 5 червня о 13 годині 30 хвилин, а саме ФК Гаврилівна та ФК «Зірка» (Ворзель).
Майже весь перший тайм перевагу, територіальну та в рахунку, мали футболісти з Гаврилівки. І не якусь там мінімальну, а розгромну 4:0. І здалося, що перемога в кишені, головне продовжувати гру в тому ж руслі. Аж ось починає підніматися Ворзельська «Зірка», хоча я сказав би хлопці з Ворзеля прокидаються, і починають грати в футбол, як результат забивають голи. Правда тут була ще одна причина, суперники забивши 4 «сухих» голи вважали, що гра зіграна та заспокоїлися, за що поплатилися, отримали СІМ голів у власні ворота, але гра ще не закінчилася. Вийшовши вперед з рахунком 7:4 трохи заспокоїлися футболісти з Ворзеля і пропускають 5 гол. Але останнє слово було не за Гаврилівською, в кінці матчу вони пропускають 8 м’яч і встановлюється остаточний результат 8:5 на користь ФК «Зірка».

Того дня в рамках чемпіонату Бучанської Об’єднаної Територіальної Громади відбулося ще дві гри. В одному з них, в Гостомелі, ФК «Квартал» (Буча) обіграв місцевий ФК «Зоря» з рахунком 3:2. Ну а бучанському дербі ФК Буча-03 з дуже великим рахунком обіграли ФК «Фенікс» 11:0.

Наступного тижня пройдуть матчі 9 туру, в яких зустрінуться в суботу 11 червня:
ФК «Зірка» зіграє з ФК Блискавиця;
ФК «Зоря» з ФК Гаврилівна;
ФК «Фенікс» поміряється силами з ФК «Квартал».
В неділю 12 червня я звернув би увагу на протистояння лідерів чемпіонату:
ФК «Арсенал» та ФК Буча-03.

Того дня на поле також вийдуть ще дві пари команд:
ФК Синяк – ФК Луб’янка, та ФК Ірпінь поміряється силами ще з одним лідером чемпіонату ФК «Кристал». Нажаль на момент написання цієї статті не було відомо час та місце проведення даних матчів.