» » » » Футбол: Хлопці із села Синяк показали характер

Футбол: Хлопці із села Синяк показали характер

Так саме характер і не просто характер, а бійцівський та волю до перемоги. Саме так можна охарактеризувати гру між ФК «Кристал» (Буча) та ФК з вищезгаданого села Синяк, яка відулася 4 червня на стадіоні «ПМК-Арена».

Наші гості доволі добре почувалися на полі і навіть не віриться, що грає команда, яка знаходиться на 8 сходинці турнірної таблиці, проти одного з лідерів. Таке відчуття, що розігруються золоті нагороди. Як на мене футболісти із села Синяк виглядали на полі біль впевнено, хоча і першими пропустили.

Вони більш агресивно атакували ворота суперника. А після того як зрівняли рахунок їх взагалі було важко зупинити, адже вони могли забити ще не один гол. Постійно хтось, або воротар. або захисник опинялися на дорозі у м’яча. В іншому випадку круглий влучав в перекладину чи стійку воріт. Тому тут спрацьовує футбольне правило не забиваєш ти забивають тобі». Так трапилось і цього разу. Бучанці проводять дві результативні атаки і роблять рахунок 3:1. І тут знову наші гості проявляють характер і за кілька хвилин до завершення гри забивають другий гол у ворота господарів після чого кидають всі сили, щоб зрівняти рахунок, але не вистачає часу і ФК «Кристал» здобуває чергові 3 очка і переміщаються на другу сходинку турнірної таблиці.


Покрайній мірі вони будуть на другому місці до завтра, адже на поле виходить ФК Буча-03 і протистоятиме їм ФК «Фенікс» (Буча). Цього дня відбулася ще одна гра ФК Блискавиця на стадіоні «ПМК-Арена» приймали ФК Ірпінь і програли з рахунком 1:4. А ось ФК «Арсенал» (Буча) отримали свої 3 очки не виходячи на поле, адже їхні суперники, ФК Луб’янка, не приїхали на місце проведення матчу. За що отримали технічну поразку 0:3.

Нагадаю, що в неділю буде зіграно ще три гри. О 11:30 на стадіоні «ПМК-Арена» відбудеться дербі двох колективів з Бучі: ФК Буча-03 проти ФК «Фенікс». О 13:00 ФК «Квартал» (Буча) в Гостомелі поміряється чилами з місцевим ФК «Зоря». А завершить 8 тур матч між ФК Гаврилівна та ФК «Зірка» (Ворзель).

0 0

Кузьменко Сергій, фото автора 
футбол Бучанський район
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.