Футбол: Лідери втрачають позицію

Закінчилася заключна гра сьомого тур чемпіонату БОТГ з футболу. І я вирішив не гаяти часу, по гарячим слідам, написати статтю. Але декілька слів про гру лідерів, мені пощастило побачити заключні хвилини гри.

Гра, що відбулася на стадіоні «ПМК-Арена», показала, що на поле вийшли лідери, на трибунах було близько 250 вболівальників. І це не дивно, адже грали між собою команди які ведуть боротьбу за лідерство. ФК «Кристал» (Буча), команда яка знаходилася на першому місці приймала ФК «Арсенал» (Буча), на одне очко відставав від свого суперника, та займали третє місце. І ця гра могла дати нам нового одноосібного лідера. Матч був доволі напружений, адже «Кристал» не хотів втрачати перше місце, а «Каноніри» хотіли закріпитися на першій сходинці турнірної таблиці. І це бажання було настільки сильним, що вони вирвали перемогу на останніх хвилинах матчу. Гра закінчилася з рахунком 5:4.

Далі на поле вийшли ще одні сусіди турнірної таблиці, але з кінця турнірної таблиці. ФК «Фенікс» (Буча) приймав ФК Луб’янка. Гра розпочалася тим, що команди обмінялися атаками і… гра на деякий час затихла. Здалося, що гра піде в спокійному русі, але гравці обох команд показали, що грати в «не цікавий» футбол вони не хочуть. І тоді пішла гра яку люблять вболівальники. Обидві команди могли виграти з великим рахунком, але весь час не вистачало то влучності, то елементарного везіння, то не могли обіграти воротаря. Але глядачі, яких до речі зібралося двох сотень, все-таки дочекалися взяття воріт. На при кінці першого тайму бучанці відкривають рахунок. Другий тайм був жорсткішим ніж перший, доказом чого був призначений пенальті у ворота команди із Луб’янки, господарі добре виконали удар. Воротар вгадав напрямок удару, але не більше того. 2:0 «Фенікс» подвоює рахунок. І знову пішли зустрічні атаки, правда як на мене, наші бучанці діяли трохи переконливіше та гостріше і як результат це кінцевий рахунок матчу, як я писав 2:0 на користь ФК «Фенікс».

ФК «Фенікс» (Буча) – ФК Луб’янка 2:0

Якщо подивится на турнірну таблицю то побачимо зміну лідера – це ФК «Арсенал», в їхньому активі 18 очок. Другу сходинку ділять ще два представника Бучі – ФК Буча-03 та ФК «Кристал», у них 16 балів. Замикають турнірну таблицю ФК Луб’янка які набрали лише 1 очко. Але все може змінитися, це лише сьомий тур і до кінця чемпіонату ще 15 турів.