16 Вбиральні для собак у парках

16 Вбиральні для собак у паркахВ Ірпені у парку Дубки було встановлено 5 спеціальних конструкцій для прибирання за собаками. Відтепер під час вигулювання своїх улюбленців відповідальні ірпінці зможуть без проблем прибирати за ними відходи.

Еко-патруль міста попереджає, що зараз, коли створені всі умови для власників собак, недобросовісних хазяїв вони будуть штрафувати. Наші парки повинні бути чистими і безпечними, особливо для дітей.

Варто зауважити, що у всіх цивілізованих країнах господарі собак на прогулянки з улюбленцями беруть з собою кілька спеціальних екологічних пакетів. Вони зобов’язані це робити, адже штрафи за неприбрані фекалії значні. Наприклад у Варшаві це 500 злотих – близько 3,5 тис. грн.!

Нещодавно жителі столиці зібрали 10 000 підписів під петицією про штрафування недобросовісних собачників. У КМДА уже готують проект рішення про штрафи. А Львів уже два тижні гривнею бореться за чистоту газонів – мінімальний штраф 17 грн.

У масштабах України щоденно у парках, скверах та інших зелених зонах залишається майже 1,5 тонни собачих відходів. А прибирають за своїми хвостатими друзями, на жаль, менше 1% власників.
0 0

www.zpi.com.ua 
Ірпінь
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.