Буча - місто фестивалів

11 рік поспіль незмінною залишається адреса пісенного телерадіомарафону "Прем".

Почесний громадянин Бучі, український композитор, поет-пісняр, засновник багатьох Всеукраїнських пісенних фестивалів, батько "Прем'єри пісні", народний артист України Мар’ян Гаденко уже не уявляє цей захід без Бучі, його глядачів. Підтримка проекту мером міста Анатолієм Федоруком, який сьогодні назвав Бучу територією фестивалів і допомагає українській пісні жити і лунати, народжуватися і відроджуватися у непростий час.

Всі публікації про «Прем’єра пісні» в Бучі.
- Усі фестивалі, започатковані у місті, продовжать радувати містян,- наголосив на церемонії відкриття гала- концерту Анатолій Петрович. - Невдовзі кілька нових проектів з'явиться, а тому вже зараз можна впевнено говорити, що Буча стала центром мистецьких фестивалів у державі.Рекорди фестивалю


Відкидаємо емоції і переходимо до мови цифр і фактів.
9 років незмінною ведучою конкурсу залишається диктор музичних програм Ірина Макеєва.
Сьогодні 125 творчих особистостей - поетів, композиторів і виконавців подарували свою творчість глядачеві.
Шість годин концерту, шість годин зйомки програми уже у наступному році можуть перерости за задумами організаторів у значно довший марафон.
Для тих, хто стежить за цією подією, повідомляємо ще одну новину: "Прем'єра пісні" готується перетнути кордон: артистів чекають одразу у кількох країнах.

Ніжні пісні


І не кажіть, що не запрошували, але той, хто не прийшов у літній театр, точно пошкодує за тією ніжною материнською піснею, особливою родинною атмосферою, посмішками і емоціями, які линули зі сцени. Як передати словами дух фестивалю!!??? Зробити це неможливо. І лише емоції виконавців у цьому допоможуть.

Зустрічайте сьогоднішніх дипломатів: тут і улюблені імена, і ті, хто лише починає кар'єру співака.
Шість годин фестивалю ніби мить промайнули


Час називати тих, хто у нинішньому році став володарем найвищих оцінок журі і глядачів.
Стоячи аплодував зал авторові і виконавцю пісні "Патріоти України" Юрію Васильківському, адже вона побувала у найгарячіших точках АТО. Про любов і зажуру, прогулянку під ліхтарем і під дощем, батьківську любов- у кожному творі наше з вами життя. Ожили у сучасній обробці народні пісні, звучали на слова Шевченка і Сосюри.Іван Красовський, заслужений артист України став переможцем цьогорічного фестивалю. Збирав на свою честь тривалі аплодисменти і нагороди від мера Бучі Анатолія Федорука, згадував про те, як років 10 тому виконав своєрідний гімн фестивалю. Лілія Остапенко також отримала визнання як автор однієї із своїх пісень.

Ми не прощаємося з "Прем'єрою пісні", а лише кажемо: до нових зустрічей у Бучі!!!


Не дивуйтеся, якщо вже у найближчий час наше місто стане одним із майданчиків для зйомки ще одного телевізійного проекту М.Гаденка - "Надвечір'я долі". Про це він домовився, без участі мера, безпосередньо із глядачами, які бурхливими оплесками підтримали цю ідею. А мера і питати не стали: він завжди підтримує творчі починання, які об'єднують громаду…

фото автора
2 0

Вікторія ЛЯХОВЕЦЬ, прес-служба Бучанської міської ради 
Прем’єра пісні Премьера песни фотофакт фестиваль
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.