» » » Нові технології - на захисті довкілля

Нові технології - на захисті довкілля

20 травня у Бучі проводилося спільне командно-штабне навчання органів управління та сил цивільного захисту територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту Київської області та міста Києва.

На заплаві, де зосереджено значне залягання торфу, відпрацьовувалися дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з пожежами в природних екосистемах області. Захід відбувся за участі фахівців ГУ ДСНС України у Київській області, ГУ Національної поліції , департаменту екології та природних ресурсів, управління водних ресурсів у м. Києві та Київській області, а також керівників структурних підрозділів з питань цивільного захисту , а також керівників структурних підрозділів з питань цивільного захисту тих районів, де щороку фіксуються загорання торфовищ.

Мер Бучі Анатолій Федорук узяв участь у заходах і розповів про напрацювання у ліквідації проблем, які створюють самі мешканці міста. На практиці було продемонстровано роботу дрона, який може визначати з повітря місця загорання, які неможливо обстежити навіть із залученням авіації.

Фото: Вікторія ШАТИЛО
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.