» » » «Освітянські обрії – 2016»: Нові досягнення й цілі

«Освітянські обрії – 2016»: Нові досягнення й цілі

Традиційне міське свято «Освітянські обрії», на якому підбивають підсумки і вже готуються до нових досягнень, з року в рік тішить і радує новими здобутками і перемогами.

18 травня у літньому театрі Бучанського міського парку зібралися кращі освітяни міста. Серед них учні бучанських шкіл, котрі стали переможцями всеукраїнських, обласних предметних олімпіад, учні-члени Малої академії наук України, переможці і призери творчих і спортивних конкурсів та змагань, їхні керівники та переможці конкурсів педагогічної майстерності.

Урочиста частина свята розпочалася виступом ансамблю бучанських барабанщиць «Drum-драйв». Начальник відділу освіти Бучі Олег Цимбал звернувся до вчителів зі словами вдячності за плідну багаторічну працю, до учнів – за жагу до знань і невтомне бажання підкорювати нові вершини та побажав подальших високих досягнень на обраній ниві.

Також до свята долучилися: Анатолій Федорук – Бучанський міський голова, Володимир Онищенко – начальник відділу дошкільної та загальної середньої освіти КОДА, Ярослав Добрянський – перший заступник міського голови, Лариса Матюенко – заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань, Вікторія Ляховець – прес-секретар міського голови, депутати й меценати.

Церемонія нагородження проходила у різних номінаціях: «Визначна подія року», «Відкриття року», «Гордість та надія», «Інтелект і талант», «Праця і майстерність», «Зірки позашкілля», «Олімпійська надія», «Батьківське крило» та «Дружня підтримка».

0 0

Вікторія ШАТИЛО, фото автора 
газета: "Бучанські новини" №20 від 20 квітня 2016 року
освіта фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.