» » » Ірпінь: Завершується будівництво міського стадіону (відеосюжет)

Ірпінь: Завершується будівництво міського стадіону (відеосюжет)

5 травня відбулася виїзна нарада з керівниками комунальних підприємств, яку провів перший заступник Ірпінського міського голови Дмитро Христюк.

Одним з основних питань виїзної наради було розглянуто питання про хід будівництва першого комунального міського стадіону.

Варто зазначити, що в проекті задіяло 5 підрядних організацій, одна займається монтажем і будівництвом полотна футбольного поля та трибун, а інші – фізкультурно-оздоровчим центром, тенісними кортами, баскетбольним майданчиком та озелененням території.

За словами начальника КП «Ірпіньволоканал» Олександра Маркушина, на стадіоні вже централізовано підключено воду та каналізацію. Для поливу – пробурено свердловину. Наразі вирішується питання по тимчасовому підключенню даної свердловини до електроенергії і увесь полив буде здійснюватися від цієї свердловини.

Крім того, будинок культури також буде підключено до нової лінії водопроводу та каналізації.

Відеосюжет від Ірпінь ТБ


«Ми хочемо на прикладі даного спортивного об’єкту показати, як треба обслуговувати, управляти спортивними об’єктами, - наголосив перший заступник міського голови Дмитро Христюк. – Відповідно будемо нарощувати рівень проведення спортивних заходів у нашому місті. Й дбати про те, щоб рівень організації відповідав усім міжнародним вимогам і нормам тих міжнародних федерацій, які захочуть проводити у нас різнопланові змагання».

Відкриття стадіону планується на початок літа. Згодом будуватимуть господарчі приміщення для зберігання спортивного інвентаря та роздягальні.
0 0

www.imr.gov.ua 
Ірпінь Ірпіньводоканал стадіон відеосюжет Ірпінь ТБ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.