» » » В Бучі відбулося виїзне засідання Ради Українського козацтва

В Бучі відбулося виїзне засідання Ради Українського козацтва

В Бучі відбулося виїзне засідання Ради Українського козацтва при Київській ОДА. Засідання пройшло в теплій гостинній обстановці 27 квітня в актовій залі СЗОШ №5. Мета заходу – налагодження тісніших контактів з міською владою стосовно активізації козацько-лицарського виховання та обмін досвідом.

Гостей тепло привітали директор школи Михайло Наконечний та кобзар Тарас Силенко, який грав на старосвітській бандурі. Маленькі козачата ДНЗ «Сонячний» та учні школи підготували концертну програму – був український гопак і сольний спів. Лунала розповідь-звіт про підтримку школярами українських військових у зоні АТО, допомогу вимушеним переселенцям зі сходу, відвідування поранених у шпиталях.
У тому, що всі українці – це козаки, присутні переконалися, коли вислухали змістовну розповідь генерального писаря українського козацтва Київщини Віталія Онищука та побачили козацькі практики, які він презентував разом з Тарасом Силенко і Світланою Гордієнко.

Під час другої, ділової, частини члени Ради Українського козацтва обговорили стан та перспективи козацького руху – йшлося про створення козацьких громад, відродження повсюдної початкової військової підготовки, створення шкільних козацьких республік, козацьких ліцеїв, козацьких Січей, територіальної самооборони, сприяння обороноздатності країни тощо.

Кобзар Тарас Силенко грав на старосвітській бандурі:0 0

Микола ДЕМ’ЯНОВ, фото автора 
газета: "Бучанські новини" №17 від 29 квітня 2016 року
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.