» » » Ірпінь - урочисті заходи, присвячені вшануванню 30-ї річниці Чорнобильської трагедії.

Ірпінь - урочисті заходи, присвячені вшануванню 30-ї річниці Чорнобильської трагедії.

В Ірпінському регіоні вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня на території міського парку ім. В.П. Правика м. Ірпінь відбулися урочисті заходи, присвячені вшануванню 30-ї річниці Чорнобильської трагедії. Нагадаємо, саме 30 років тому, 26 квітня 1986 року світ сколихнула жахлива звістка про аварію на Чорнобильській атомній електростанції. Радіація загрожувала життю мільйонів людей. Одними з перших на боротьбу з наслідками цієї катастрофи вирушили саме пожежники.

Вшанувати пам'ять, героїв прийшли ветерани пожежної охорони, представники місцевого самоврядування, на чолі з першим заступником міського голови Ірпінської міської ради Христюком Дмитром Вікторовичем, курсанти Національного університету державної податкової служби України, представники Ірпінського МВ ГУ ДСНС України у Київській області, та багато інших, котрі не залишились осторонь людської трагедії. Після виступів гостей було проведено поминальне богослужіння за померлими ліквідаторами наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Традиційно в ході заходів ліквідатори отримали нагороди від керівництва Ірпінської міської ради. Не залишились без уваги і пожежні, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які продовжують рятувати людей і зараз.

Вони отримали нагороду «За Громадянський подвиг» від міського голови, серед них:
• водій АТЗ 53-ДПРП сел Гостомель, Мельник Федір Дмитрович
• водій АТЗ 36-ДПРЧ м. Ірпінь, Кузнєцов Андрій Деомидович
• водій АТЗ 52-ДПРП сел. Ворзель Мельнітовський Ігор Вікторович
• пожежний-рятувальник 54-ДПРП сел. Коцюбинське Петренко Леонід Станіславович

Наприкінці всі присутні вшанували пам'ять покладанням квітів до, тим самим висловивши глибоку вдячність пожежним, що вели запеклу боротьбу з радіацією.
1 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.