Коли канікули?

27 травня – останній дзвоник , наступного дня – «Прощальний бал наш випускний»

Виконавчий комітет Бучанської міської ради розглянув питання щодо організованого закінчення 2015/2016 навчального року та підготовку до проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах . Того ж дня затверджено склад робочої групи відділу освіти з питань закінчення навчального року та проведення ДПА.

Для випускників та їхніх батьків в усіх школах оформлені інформаційні стенди, на яких розміщена вся необхідна інформація: розклад та склад комісій для проведення ДПА, телефони «гарячої лінії», розклади консультацій, методичні рекомендації щодо підготовки до атестації тощо. Узагальнена інформація розміщена на сайті відділу освіти.

Навчальні заняття завершуються 27 травня.
Цього ж дня в загальноосвітніх навчальних закладах міста буде проведено свято «Останній дзвоник».


Державна підсумкова атестація проводиться:
у 4-х класах з 12 по 20 травня із української мови та читання, математики;
у 9-х класах з 1 по 8 червня з трьох предметів: української мови, математики, а також предмета за вибором навчального закладу;
у 11-х класах з трьох предметів у два етапи. Перший етап буде проходити у формі ЗНО в пунктах тестування: 5 травня – з української мови;
11 травня – з математики або 13 травня – з історії України (на вибір учнів).
Другий етап проходитиме у навчальних закладах, під час якого всі випускники складатимуть англійську мову (20 травня).

Документи про повну загальну середню освіту вручаються випускникам 28 травня 2016 р. У цей же день буде проведено традиційне загальноміське свято «Прощальний бал наш випускний», на якому нагороджуватимуться випускники – медалісти (орієнтовно 19 – золотих, 2 – срібних медалей).

Документи про базову освіту вручаються учням 9-их класів 10 червня.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.